Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az, ami ha olcsó (bb)...

Mi az, ami ha olcsó (bb) lenne, vagy drága de lenne rá pénzetek mindenképpen az interneten vennétek meg?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg, az, hogy nem akartok kimozdulni otthonról.

Remélem érthető:)

Köszi a válaszokat


2011. jan. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából az elektronikai tárgyaimat kb 4 éve csak neten rendelem (legyen az mobil, laptop, hangfal stb.). Még talán kiegészítőket (ruhanemű:sál, napszemüveg, óra) szoktam, de azt vagy licitoldalon, vagy külföldről ha adott márkáról van szó, mivel Magyarországon még úgy is többszörösét fizetem a boltba mint így szállíási költséggel együtt.
2011. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én például a könyveket veszem így, mert ha abból többet veszek, az elég nehéz tud lenni autó híján. De minden olyan dolgot megvennék a neten keresztül, ami nem túl nagy érték, de nehéz. Műszaki cikkeket azért nem, mert ott a garancia érvényesítése túlontúl macerás lenne és azokat szeretem tüzetesebben megnézni, esetleg az eladó segítségét kérni a választásban.
2011. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne nehéz?:). 99%-ban a márkaszervíz javítja illetve cseréli. Ha bemész egy műszaki boltba veszel mondjuk egy tévét, az üzlet ott is csak 3 napig cseréli utánna elküld márkaszervízbe.
2011. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!