Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? Nagyon...

Mi a teendő ilyenkor? Nagyon ideges vagyok

Figyelt kérdés
Eladtam egy új felsőt interneten, a vevő visszaküldte mert nem megfelelő a méret, és a cimkéjén nem szerepel a márkajelzés.Nem szeretném visszafizetni, mi a teendő ilyenkor? Feljelenthet? Mit tud tenni?
2010. dec. 8. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Ha a hirdetésben márkásnak hirdetted, és nem márkásat küldtél, akkor csalásért feljelenthet. Gondolom magánszemélyként adtad el.
2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így már én is voltam, persze hogy tehet feljelentést. Nem érdemes belemenni, mert sok macerával járhat ha eljárás indul. Érdemesebb visszafizetni. Nem tudsz mivel védekezni, ugyanis az internetes kereskedelemben szinte minden a vásárlók érdekeit védi. A postaköltséget én nem szoktam visszaadni, esetleg a felét. Ha akkor tekinted a pénzt sajátodnak, amikor megérkezik a pozitív válasz a címzettől, akkor elkerülheted az ilyen bonyodalmakat. Csak jótanács, nem papolni akarok.. :)
2010. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Re:PÜ

Akkor viszont nemcsak csalás, de védjegybitorlás, szerzői és szomszédos jogok megsértése is lehet a vád.

2010. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!