Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EZ most komolyan ennyi?

EZ most komolyan ennyi?

Figyelt kérdés

Na most költöztem albérletbe,szlovákiai vagyok és ma jött az éves elszámolás,és az van oda

írva,hogy -45 ezer ft.Most akkor annyi a ráfizetés?Ha minusz előjel van előtte,akkor gondolom ennyit kell ráfizetni?!

Nálunk máshogy tüntetik fel,azért kérdezem.

Köszi a válaszokat.


2010. nov. 11. 12:15
 1/8 A kérdező kommentje:
kimaradt,hogy gáz számláról lenne szó
2010. nov. 11. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mínusz akkor annyi a túlfizetés szerintem de ha kaptál csekket akkor be kell fizetni ha nem akkor túl van fizetve
2010. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Mínusz előjellel csak a túlfizetést jelölik. Gondolom akkor a gáz átalányban van fizetve, tehát a valós fogyasztás kevesebb volt. Örülj neki:)
2010. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jujjjj de jó akkor,jött a számla is,de az van odairva rá nagy piros betűkkel,hogy semmisítve.De akkor azt a pénzt visszakapom?vagy leszámolják a köv.számlákból?
2010. nov. 11. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, majd a nagyon hideg idő fogyasztásához hozzárakják és akkor nem kell majd pluszt fizetni.
2010. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szokták visszaküldeni hanem leírják a következő hónapi számlából
2010. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ekkora mázlistát:))))))))))
2010. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A közmű szolgáltató nem tarthatja meg a túlfizetést csak abban az esetben ha a szolgáltatást igénybe vevő kifejezetten kéri. A pénzt a számlán szereplő névre és címre vissza kell küldenie. ( Ha nincs mellette csekk akkor tényleg nem kell fizetni.)
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!