Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Könyvelő állásinterjún általáb...

Könyvelő állásinterjún általában milyen kérdések vagy tesztek szoktak előfordulni?

Figyelt kérdés

Nem sokára 2 tesztes interjúm is lesz de őszintén nem tudom miként kell elképzelnem. Beülök beszélünk egy keveset majd oda adnak valamilyen tesztet mintha valami vizsgán lennék?


+Nem tudom mire számítsak, hogy mit érdemes picit frissítenem tudás terén. Tudom, hogy nincs egységes teszt viszont érdekelne azért, hogy ti milyen témákkal találkoztatok.


Köszönöm szépen ha válaszolsz!



ma 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyjából ennyi. Nálunk legalábbis így működik.

A teszt milyensége pedig általában attól függ, hogy milyen céghez, milyen pozira mész.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 IgaziÚriember ***** válasza:
44%

"Nem tudom mire számítsak, hogy mit érdemes picit frissítenem tudás terén"


Semmit nem érdemes frissíteni vagy készülni, ha több év alatt nem sikerült a tudásodat olyan szintre hozni, hogy átmenj egy interjún akkor ezalatt a pár nap alatt sem fogod, mert szimplán gyenge képességű vagy.

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es Köszönöm szépen!


2-es Gondolom eszedbe se jutott, hogy pályakezdő vagyok, de ha még a kérdésemből nem esett volna le akkor most leírom. :) De gondolom te nagyon tökéletes vagy és mindig mindent tudsz sosem kell utána nézned semminek se :)

ma 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!