Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy állásinterjún hogyan...

Egy állásinterjún hogyan beszéljek a negatív munkatapasztalataimról?

Figyelt kérdés
Pl. egy helyről azért jöttem el mert nem fizették a túlórát, le sem lehetett csúsztatni, megállás nélkül kellett robotolni, állandóan hétvégén és késő estében kellett dolgozni, és bunkók is voltak. A kérdés: ilyen és ehhez hasonló tapasztalásokat hogyan adjak elő egy interjún ha nem szeretném hogy ezen múljon a dolog?
máj. 30. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kell mondani.
máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De benne van az önéletrajzomba hogy itt dolgoztam. Bár az nem szerepel hogy miért jöttem el.
máj. 30. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd át mindig pozitívra: pl. fejlődési, előrelépési lehetőség hiánya miatt váltasz. Ennek nincs annyira negatív kicsengése és látják hogy tanulni, fejlődni szeretnél.
máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BeefEater ***** válasza:
100%

Például:

"megállás nélkül kellett robotolni, állandóan hétvégén és késő estében kellett dolgozni"


Az állandó túlmunka már elkezdett az egészségem és a teljesítményem rovására menni.

máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom ezeket a kozmetikázásokat. Mi ebben a ciki?

Megkérdik miért jöttél el, akkor megmondod, hogy nem fizették a túlórát, de elvárták, illetve megalázóan viselkedtek. Ennyi. Ezen mit kell kozmetikázni. Ha attól fosol, hogy nem vesznek fel mert nem dolgozol ingyen, akkor jobb is ha nem mész oda.

Persze ha kell a meló nagyon és nem dúskálsz az ajánlatokban, akkor kénytelen vagy kamuzni, hogy kapjál melót.

máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

"A kérdés: ilyen és ehhez hasonló tapasztalásokat hogyan adjak elő egy interjún ha nem szeretném hogy ezen múljon a dolog?"


Én úgy adom elő ahogy megtörtént. Nem kamuzok, nem szépítek a történeteken, csak a valóságot mondom. Hozzáteszem, hogy én egy intelligens, okos, művelt, transzparens Úriember vagyok, nem véletlenül keresek bruttó 1,8 milliót teljes home officeból pár óra kényelmes munkával, te pedig szintén nem véletlenül robotolsz ingyen túlórában. Ennyi.

máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Legfőképpen sehogy.
jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyagi okok miatt valtottal.

Ennyi.

jún. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!