Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy Euro-ban...

Mi kell ahhoz, hogy Euro-ban érkezzen meg a pénzem?

Figyelt kérdés
Alkalmanként dolgozom külföldi cégeknek, akik Wise-on keresztüldenek nekem XY Eurot. Mikor a számlámra érkezik, akkor sajnos logikus módon forintosítva lesz. Ha nyitnék mondjuk a Revoluton egy devizaszámlát, akkor ez vélhetően megoldódna? Nem nagy összegek, de jobb lenne ha nem forintba érkezne hozzám.
ma 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem nyitsz wiseon euros számlát?
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem azt. Azt sem tudtam, hogy van ilyen opció. Revolut számlám van, de mostanság fedeztem fel, hogy van devizaszámla is náluk.
ma 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha euros deviza számlára utalnak akkor euro marad. Ez elérhető revoluton és wise-on is.
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is wise van amit kapok kulfoldrol azt euroban kapom meg es en váltom át annyit meg akkor amikor en akarom. Nem automatikus egyaltalan.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Eddig csak egy sima lakossági bankszámlám volt. Oda lett küldve minden.
ma 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lesz is magyar bankban devizaszamlad a bank akkor is lehuz az átváltással. Euroban meg nem adják ki hogy elvidd pl valutapenztarba.


Euros bevetelekhez vagy transverwise vagy revolut ajanlott. Oda annyi eurot kapsz meg amennyit utalnak is az átváltásuk árfolyama meg mindennél a legjobb. Jobb a bankinal valutapénztároknál meg uzsorások kamujánál is.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha magyar bankba kapnál x eurot dev.szamlara neked nem adnák ki kezedbe az x eurodat soha.

Vagy ha van is olyan bankautomata ami kiadja lehuznak belole!

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!