Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni hetekig...

Neveed kérdése:

Mit tudok csinálni hetekig pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Mar majdnem 3 napja nem ettem egy falatot sem, kerestem munkat, de egyiknél se fizetnek ki napidijba es eloleget sem adnak.. segelyt nem kapok, hajléktalan szallon csak hajléktalanoknak adnak enni, akkor ilyenkor milyen lehetőségem van meg? Nincs senkim akitol kerjek es meg legalabb 2 het mire penzhez jutok.. kolcsont nem tudok felvenni banktól, nincs ingyenes etelosztas sem a kozelben.. Nem kerultem meg ilyen helyzetbe megis mibol egyek es tartsam el a haziallataim 2-3 hetig? Bárkinek vlami atmeneti otlet? online munka esetleg ?
ma 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Egy plazmadaasba nem halsz bele. Nem is azt mondtam hogy menj 3naponta.


Es ha elotte elmesz veradasra akkor az itt kapott 1000ftos kuponbol tudsz venni kajat magadnak hogy masnapra teli hassal mehess plazmat adni. Egyszer.


De ha ez nem, akkor ahogy javasoltak, peksegekbe es ettermekbe kopogtass be zaras korul. En amugy is adnek, de az meg jobban venne ki magat ha felajanlanal valamit cserebe. Es itt most segitsegre, felsopresre, mosogtasra gondolok, nem szexualis jellegu dologra. Csak ezzel latnak hogy valoban megdolgoznal a segitsegert.

ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
valszeg abban remenykedsz most hogy valaki elkeri a szamlaszamod de itt senki nem fog segiteni mar probaltam korabban amikor szarban voltam :D magyar emberektol ne varj sokat. amugy ha nem csavo vagy es van egy keves adottsagod akkor a leggyorsabb megoldas a s*x cam vagy el adsz magadrol kepeket videokat twitteren instan stb excsajom evek ota ebbol el es minimum 6x annyit keres mint en normalis munkaval
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A webcam oldalak nem fizetnek egyből, a masikhoz meg megis hogyan szerezzek embereket? Irjak ra csakugy minden idegenre, hogy nem kell e rólam ez meg az? Ezt is kihagynám inkabb..
ma 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Se plazma, se kuka, se webcam?

Ha takarítasz nálam és levágod a füvet, tudok adni kis pénzt.

ma 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!