Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A NAV licitjein megéri vásárolni?

A NAV licitjein megéri vásárolni?

Figyelt kérdés

szept. 16. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi éri meg.
szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ingatlant biztos hogy nem, azokat nézegettem egy darabig. Mindenféle bejegyzés van rajta, amit jobb elkerülni. Ritka az 1/1-es ingatlan és kisebb tulajdonrészt nem igazán érdemes vásárolni, ha lakni is szeretne az ember valahol. Ezért hitel szóba sem jöhet, csak kp-s vevőnek lehet érdekes. A #-ek között viszont ingóságot láttam. De ezt érdemes lehet szűkíteni? Például személy autóra, arany ékszerre, vagy bútorra gondoltál? Ezeket láttam még fent korábban. Ilyen arany ékszerek ökör áron voltak. Bútort meg használtan nem igazán vennék egy iroda felszámolásból, azok tényleg használtak is lesznek. Az autókhoz sajna nem igazán értek.
szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mindenféle bejegyzés van rajta, amit jobb elkerülni. "


1/1-es tulajdonrész, vagy a teljes ingatlan árverezése esetén a bejegyzések lényegtelenek, mert árverésen MINDIG tehermentesen kapod meg az ingatlant, kivéve a haszonélvezeti jogokat. Ha haszonélvezeti jog is van az árverezendő tulajdonrészen, az szinte piacképtelen. Ha nincs rajta, akkor a végrehajtási jogok, a jelzálogjogok törlődnek, ha árverésen elkel az ingatlan.

tegnapelőtt 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!