Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam a LFCTV GO ra...

Regisztráltam a LFCTV GO ra levonták a pénzt tegnap 1 hónapra, le tudom még mondani? A pénzt visszaadják?

Figyelt kérdés
szept. 12. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le tudod mondani. Nem adják vissza a pénzt.
szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
17%
Pl 30 napra ha 10 euro és a 15. nap lemondot akkor 15 napra visszajár a fele tehát 5 euro. Elvileg így kellene lennie.
szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
14%
Ha nem akarjak visszaadni jelentsd a banknál, hogy nem egyeztél bele a tranzakcióba.
szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
#2, #3: Minek írsz kreténségeket...?
szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

4.

És mi jogon teszik el a pénzt, ha a fiókját meg megszüntetik pl holnap? Itt előre fizetsz 1 hónapot, tehát október valameddig ki van fizetve. Ez nem olyan mint a telószámla, hogy most fizeted a múlt havit amit már eltelóztál.

szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megírtam nekik, hogy a mai nappal szeretném megszüntetni, és a regisztrációmat is töröljék. A kártya adatokat sem tudom kitörölni tűlük, mert nem engedi.
szept. 13. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: olyan jogon, hogy nem szüntetik meg a fiókját holnap. Bármikor is mondja le, csak a megújítást tudja lemondani, a már kifizetett 1 hónap előfizetés megmarad. Ezért is kérdeztem, hogy minek írsz orbitális kreténségeket, mikor szemmel láthatóan sosem használtál még ilyen szolgáltatást.
szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van gondolom egy ászf-jük (amit elolvastál és elfogadtál) (general terms and conditions).

Na abban van leírva mik a lemondás és visszatérítés szabályai. Gondoltad volna?

szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a mai nappal szeretném megszüntetni, és a regisztrációmat is töröljék"

Persze. ÉS különben is az egész világ pattogjon úgy, ahogy te fütyülsz. Bébi, fordítva ülsz a lovon. És mikor regisztrálsz valahova, legközelebb ne pipáld be automatikusan, hogy elolvastad és egyetértesz az ÁSZF-fel. Mert ilyen szamárságokat írogatsz utána, holott ők vették a fáradtságot és leírták, hogy mit lehet, és mit nem.

szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ha valakit érdekel, vagy ilyen szituban lesz, visszakaptam a pénzt, mert itt is el lehet állni 14 napon belül. 14 nap után, vagy ha már használtad hónapokig akkor már az adott hónapot ami ki van fizetve nem adják vissza, de addig használhatod.

szept. 16. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!