Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro kifizetés, forrásig...

Tippmixpro kifizetés, forrásigazolás?

Figyelt kérdés

Több mint 1 millió forint kifizetést kezdeményeztem tippmixpro-n. Kérték hogy töltsem fel fizetési mód és pénzforrás igazolásaként bankszámla kivonatomat.

Mennyi idő ennek ellenőrzése mikor várhatom a pénzt?



szept. 10. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem valami scam?
szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha ők fizetnek akkor miért neked kell bizonyítanod honnan van a pénz?
szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igazolni kell, hogy saját nevedre szóló bankszámláról fizettél be, és ugyanarra kéred a kifizetést.


Ha egy héttel később kapod, akkor is jól fog jönni...

:)

szept. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 munkanap legfeljebb.
szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3-as: Ilyet csak legelső kifizetéskor szoktak kérni. Onnantól a kifizetés menüben csak be kell ikszelned, hogy saját bankszámlára kéred a pénzt.
szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5# így van, de nem tudni a kérdező hanyadik kifizetése ?

saját nevén játszott-e ?

elmúlt-e 18 ?

stb.

szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tippmixpro össze van kötve a belügyminisztérium rendszerével. Nem tudsz 18 alatt regisztrálni.
szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, már másnak is volt hasonló problémája. Nagyösszegű kifizetésnél mindig lekérik a személyes adataid ellenőrzésre.

Kérdező, én ezt úgy szoktam megoldani, ha nagyobb összeg kiutalásáról van szó, hogy 100-150ezer forintos részletekben kérem ki, azokat azonnal jóvászokták hagyni. Ha nem sürgős a pénz, akkor csináld így.

Mellesleg azt vettem észre mostanában, hogy 200ezer forintos kifizetés felett valami extra jóváhagyás kell, mert mindig másnap reggel jön csak a jóváhagyó email a kifizetésről, nem egyszerre.

szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Ki kellett tölteni forrás nyilatkozatot honnan származik a fogadásom összege (munkabér) és feltölteni egy bankszámlakivantot. Utána 5 napra megjött a nyereményem. 1 millió feletti összeg volt lehet azért kellett.

szept. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!