Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixprp kiutálas mostanában...

Tippmixprp kiutálas mostanában nektek mennyi idő szokott lenni? Még mindig úgy van, hogy ha délig kéritek, még azon a napon megjön?

Figyelt kérdés

szept. 9. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
27 naponta megjön
szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó. 3000 forintom megjött délelőttről délutánra, 180 ezrem csak harmadnapra, pedig aznap délután kértem ki.
szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor biztos, hogy összegtől is függő.
szept. 9. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig csak másnapra jött meg, akármikor is nyomtam a kiutalásra, viszont mostanában azt veszem észre, hogy betehettek egy összeghatárt, mert ha 200ezer forintnál többet akarok egyben kiutaltatni, akkor a jóváhagyás nem egyszerre érkezik e-mailben, hanem csak másnap délelőtt, lehet valaki magasabb szinten nyom rá vagy nézi át, hogy a mögötte lévő fogadással minden ok (?)
szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!