Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok ezzel kezdeni?

Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

3DS ellenőrzés során hiba lépett fel. Ezzel az indokkal elutasítja a revolutra való feltöltésem bankártyáról.

Tippek?



szept. 6. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A Revolut utasítja el, vagy a 3DS jóváhagyás nem sikerül? Megterhelte végül a kártyát?

Egyébként jól működik a 3DS?

Így elsőre nekem a telefon lenne a gyanús, amikor applikációt váltasz és jóváhagyod a 3DS-t, akkor utána a visszalépésnél hogyan lépsz vissza a Revolutba? Próbáld meg esetleg úgy, hogy alul az alkalmazásváltóval térsz vissza a Revolutba, nem pedig a Revolut ikonnal.

szept. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ausztriaban csinaltunk baratommal kártyát bankszamlat sparkassanal.

Nekem engedte a feltöltést neki nem, revolutra.

Majd gondoltam oké elutalom magamnak az eurót majd revoluton átutalom neki. Ezután már nekem is ezt a problémát jelezte ki.

szept. 6. 01:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem terheli a kartyat, revolut utasitja el
szept. 6. 01:35
 4/4 anonim válasza:
Ha 3D Secure (3DS) ellenőrzés során hiba lép fel, és emiatt a Revolutra való feltöltésed bankkártyáról elutasításra kerül, próbálj meg néhány lépést: Ellenőrizd a kártya beállításokat, győződj meg róla, hogy a bankkártyád 3D Secure aktiválva van, és helyesen van beállítva. Ha nem vagy biztos benne, lépj kapcsolatba a bankoddal. Frissítsd az alkalmazást, hogy biztos legyél abban, hogy a Revolut alkalmazásod naprakész. Ellenőrizd a kártya adatait, és győződj meg róla, hogy pontosan vannak megadva az alkalmazásban. Ha a fentiek nem segítenek, vedd fel a kapcsolatot a Revolut ügyfélszolgálatával, lehet, hogy ők tudnak segíteni az ügy megoldásában vagy további információt nyújtani a hiba okáról. A hiba lehet a bank által is, így érdemes lehet a bankkal is felvenni a kapcsolatot, hogy tisztázzák, miért nem működik a 3D Secure ellenőrzés. Ha van másik bankkártyád, próbálj meg azt használni a feltöltéshez, lehet, hogy a probléma a kártyával kapcsolatos. Győződj meg róla, hogy stabil internetkapcsolattal rendelkezel, mert a 3D Secure ellenőrzés az online kapcsolatra épít.
szept. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!