Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bolti penztáros dönthet...

A bolti penztáros dönthet úgy, hogy nem fogad el egy kupont, mert a számítógépe szerint az a kupon nem használható?

Figyelt kérdés
A SPAR-ban rendszeresen vannak ezek a 20 százalékos kuponok, amiket felhasználhatsz az általad kiválasztott árukra. A kupon hátoldalán van egy csomó kivétel felsorolva, de szerintem fizetésnél még ennél is jóval kevesebb dologra fogadják el.
szept. 4. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számítógép azt mondja, akkor igen.
szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krwkco ***** válasza:
100%

"A bolti pénztáros dönthet úgy, hogy nem fogad el egy kupont, mert a számítógépe szerint az a kupon nem használható?"

Megteheti. Hiszen nyilvánvalóan megtette. És nem is tud mást tenni. Nem fizetheti a különbözetet a saját zsebéből...

Viszont Te is fordulhatsz az üzletvezetőhöz, beírhatsz a panaszkönyvbe, írhatsz levelet a központnak és a blokkot mellékelve kérhetsz visszatérítést.

De nekem sosem utasította vissza a pénztáros a 20%-os kupont, ha nem volt rá oka. Sőt egyszer 8 árura húzta le a 6 kupont, pedig nem is kértem.

szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy dönthet úgy, úgy is kell döntenie! Ha hibázik még az is lehet, hogy levonják tőle, azt nem tudom.
szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Amikor nem fogadta el a kuponodat, akkor figyelmesen végigolvastad a hátulját, és megtaláltad azt a kitételt, ami miatt nem fogadta el?

szept. 4. 19:47
 5/11 krwkco ***** válasza:
100%
Igen. Az volt rajta, hogy étolajra nem érvényes. Eredetileg azt gondoltam, hogy az olivaolaj nem számít ilyennek. De végül is az is étolaj.
szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 krwkco ***** válasza:
100%

folyt.

Megvettem teljes áron. És csak valami kisebb értékű dologra ment a kupon.

szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nem Ő döntött úgy, nem Ő fogadja el a kupont, hanem a pénztárgép, amit nem Ő programoz.
szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem meg már számtalanszor átvertek a SPAR-ban az elmúlt 20 évben, szóval kizártnak tartom, hogy ezt jól csinálnák. 5 évvel ezelőtt még olyan volt a helyzet, hogy az akciós áruk fele benne se volt a gépben. És ezt most minden túlzás nélkül mondom, hogy fele.
szept. 4. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne járj oda
szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

"Fool me once, strike one. But fool me twice, strike three."

Michael Scott

szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!