Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Lidl sza*** a fogyasztóvédel...

A Lidl sza*** a fogyasztóvédelemre. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

szept. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Egyszer akartam beírni náluk a panaszkönyvbe. Közölték hogy betelt az előző és nincsen másik. Megsértődtem és otthagytam őket. A tojás még mindig iszonyat romlott náluk, nincsen normálisan hűtve és gyorsan megromlik. Azt soha nem ott vásárolom. Vannak amúgy érdekes megoldások, ahová én járok. Nem azt a pékárut üti be a kasszánál, megreklamálom. De azt mondják hagyjuk, mert nem lenne akkora difi közte stb. Régebben a Munch csomagon volt akkora botrány, hogy ordibált egy nő a kasszással. Mert nem engedték neki az összeset elvinni. Azóta se nagyon láttam kirakva.
szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így van. Nálam is pontosan ez a pékárus trükk. Még mosolygott is. Köszönöm kettes.
szept. 3. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nálam régebben történt olyan, hogy fogta és beütötte, hogy citromot vettem. Közben köze nem volt a citromhoz. Mikor mondtam, hogy ez nem jó, akkor meg engem néztek hülyének, hogy mi nem jó. Aztán javították, mivel addig ki sem fizettem.


Mióta van önkiszolgáló, azt választom ha lehet.

szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
2-es: a tojást NEM KELL hüteni!
szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5. Így van, a tojást nem hűtik sem az Aldiban, sem a Spárban, valószínűleg a többi nagyban sem.
szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!