Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Packeta csomagküldés hogyan...

Packeta csomagküldés hogyan működik, ha a vevő regisztrálja a csomagot az alkalmazásba?

Figyelt kérdés
Packeta csomagküldésben szeretnék segítséget kérni. Marketplace-en vettek tőlem tárgyakat és a vevő szeretné Packeta-n keresztül megkapni. Azt mondta, hogy ő regisztrálja a csomagot az alkalmazásba, hogy így ő fizesse a szállítást. Nekem ilyenkor mi a teendőm? Hogyan működik ez pontosan? Egy e-mail jött a Packeta-tól amiben elvileg megerősítettem a regisztrációt és ennyi. Kódot nem kaptam, amivel feladhatnám a csomagot.

aug. 27. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy scam akart lenni ugye? Nem adtál meg bankkártya adatokat és hasonlókat, ugye?
aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy atveres. Uj vagy meg Marketplace-en?
aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!