Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A foxpost nem adja fel a...

A foxpost nem adja fel a vintedes csomagom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vásárolni már sokat vásároltam a vintedről, de előadóként még kezdő vagyok. A történet a következő: Vettem egy lengyeltől cuccot, de mivel nem megfelelően érkezett hozzám a termék (Magyarul, cseszte normálisan becsomagolni, ami miatt szétbarmolódott) ezért jeleztem a vintednek, majd a vissza térítés megkezdődött, emberünk pedig rám írt, hogy akkor küldjem vissza a cuccot. Mondom oké, megírta hogy tegyem fel eladásra a terméket, ő pedig majd vissza veszi tőlem, aztán a vinted majd intézi a szállítási adatokat. Mondom rendben. Meg is vette, meg is kaptam a foxposthoz a kódot, másnap le is vittem. Olvastam elötte, hogy ilyenkor csak beírom/bescennelem a kódot, az automata ajtó kinyílik nekem meg csak úgy ahogy van, bele kell raknom a csomagot és be kell zárnom az ajtót. Ezt meg is tettem, de a vinted 2 nap után is azt jelezte, hogy nincs feladva a csomag, ma pedig kaptam egy SMS-t a foxposttól, hogy autómata technikai okok miatt nem tudták még átvenni a csomagomat az autómatából, de amint megoldódik, akkor szólnak. Ezzel minden rendben is lenne, ha nem úgy írnak róla, mintha én várnám a csomagot. Foxpost alkalmazásban is úgy van jelölve, mintha hozzám érkezne. Nem a feladott csomagok fülnél van, hanem az érkező felületnél. Valamit elrontottam? Kinek kéne írnom? Vagy menjek az autómatához vissza, szedjem ki a csomagot, majd adjam fel ismét? Egyáltalán mit tudnék csinálni ilyenkor?

aug. 19. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"megírta hogy tegyem fel eladásra a terméket, ő pedig majd vissza veszi tőlem"

Na ezt hívják úgy, hogy tanulópénz.

aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már akkor megtanultam, amikor kézhez kaptam a csomagot. De őszintén szólva, ez még nekem nem gyanús, itt szerintem a vinted vagy a foxpost rontott el valamit. Vagy én...
aug. 20. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gyanús? Mit olvastál a vinted honlapján, hogyan kell a nem megfelelő árut visszajuttatni a feladónak?
aug. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most láttam csak, hogy van külön ilyen opció 😔😣


Nem használtam még úgy a vintedet, hogy tudjak ilyenekről. De mostmár azt hiszem mindegy. A legközelebbi ilyen esetnél legalább már fogom tudni.

aug. 20. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Na pont ezért hívják tanulópénznek.

Most megtanultad (reméljük), hogy az igénybe vett szolgáltatás használati utasítását - különösen ha pénzed bánhatja - azelőtt kell elolvasni, hogy hülyeséget csinálnál.

aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére az én pénzem nem bánja. Én vissza kaptam vinteden keresztül a pnézemet, itt legfeljebb csak Lengyel barátunk bukott bármit is. De természetesen máskor jobban oda fogok így már figyelni.
aug. 21. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Suertnek érdeklődni, hogy postaköltséget is visszakaptad? Mert úgy tudom hogy azt neked kell fizetni.
aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!