Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ebben az esetben...

Mit tehetek, ebben az esetben Jófogáson?

Figyelt kérdés

A múlt hét folymán rendeltem egy terméket Jófogáson. Az eladó a szállítási díjat előre utalva kérte, amit el is utaltam neki. Megköszönte, majd jelezte, hogy következő nap fel is adja, majd közölte, hogy mikorra fog megérkezni a termék.

Természetesen az eladó azóta sem adta fel a rendelt ezközt, az üzeneteimet elolvassa, de nem válaszol rájuk. Írtam a Jófogás Ügyfélszolgálatának ezügyben, még nem válaszoltak. Mit tehetek még ebben az esetben? Jobb inkább elkerülni a Jófogást, mint platform?



aug. 26. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:

A jófogás erről nem tehet. Ugyanez az eladó ugyanígy átverhetett volna bármelyik másik online piactéren is.


Jelezni kell valahogyan az oldalon hogy egy csaló. Csak olyanoktól szabad vásárolni akik nem frissen regisztráltak, hanem már több pozitív visszajelzést is írtak róluk más vásárlók. Aki nem kellően leinformálható azzal csak személyes átvételes, áru ellenében készpénz alapon szabad ügyletet bonyolítani - ez persze a te előlegedet nem hozza vissza, de a visszajelzés írással segíthetsz hogy másokat ne húzhasson le, illetve a fentiek betartásával elkerülhetőek az ilyen veszteségek.

aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Meg is erdemled ha vagy akkora marha hogy elore elutalsz barmit..


Az ilyen ostobakbol elnek ezek a csalok. Ha nen lennetek ilyen hulyek, akkor ok sem tudnanak csalni.


Kivancsi vagyok mi lehetett az indok hogy elore utalj neki postakoltseget.. amit nyilvan atvetel utan o is megkapott volna..


Gondolom elhitette vele hogy ot már sokszor atvertek hogy nem vettek at es bukta a postakoltseget. Mondjuk ezert kell vintedhez hasonlo helyeket hasznalni

aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a Jófogáson és a többi platformon is egyre több a csaló. Emiatt már nem szabad előre utalni, csak személyes átvétellel vagy utánvéttel vásárolni.
aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1/3

Jófogáson nem lehet értékelni az eladót. Ezért kérdeztem, hogy jobb-e inkább elkerülni. Vaterán lehet értékelést írni, Hardveraprón szintén, de sajnos Jófogáson nem.

aug. 26. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ezétr van a Jófogásnak háztól házig szolgáltatása, miért nem azzal rendelted?
aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Meet a kerdezo ostoba.


Nyilvan bevette az elado szoveget arrol hogy o azert keri elore hogy biztositva legyen hogy ne bukjon ha nem veszik at..

aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt ez a lehetőség kilistázva ezen termék esetén.
aug. 26. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:

50 ezer forint alatt semmit sajnos.A hirdetésnél fel is szokott ugrani az ablak a csalás veszélyről az előre utalás miatt.

De nyugtasson meg jártam én is így.

aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Harangozó Csaba ***** válasza:
Másfelől, mint egy gyakori eladó, nyeljem le az át nem vett csomagok postaköltségeit, oda-vissza ? Már többször megtörtént velem, a héten is egy p*csfej ( Török Tamás, 30-7589612 ) nem vett át a Jófogáson csomagszállítással ( ez is egy vicc, ez is csak utánvét biztosítás nélkül ) rendelt cuccot, aminek az értéke kevesebb, mint az oda-vissza fizetendő postaköltség :-( Vannak csalók, persze, de nem mindenki az...
aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért lenne jó az értékelés a Jófogáson. Friss eladótól csak utánvéttel vagy személyesen, sok jó értékeléssel rendelkező eladónak meg lehet előre utalni.
aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!