Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ki van adva a lakás albérlő...

Ha ki van adva a lakás albérlőknek azt hogy lehet megoldani ha nekem megszünne a lakhelyem es nincs hova mennem akkor ott lehessek?

Figyelt kérdés
Lehet ilyenre szerződésben kitérni ha vmi 3 gyerekes család akarja kivenni?

#lakhatási gondok
aug. 16. 06:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet rá térni, csak akkor nem veszik ki.
aug. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De most én meg albérlok miatt legyek utcán ha olyan esne meg pl kidobnak az alberletbol vagy bármi is történjék?
aug. 16. 06:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy hogy kéne ezt amikor nekem az a "vészhelyzeti" megoldas mivel szülők ilyenek senkim sincs aki majd segitene ha baj van.
aug. 16. 06:54
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha kiveszel egy albérletet a felmondás feltételek is részletesen szabályozva vannak, azért szoktak időt hagyni a költözésre. Nem úgy működik, hogy ma szólnak és holnap már el is kell hagyni az ingatlant, hanem x hónap van hagyva azért a költözésre és új albérletet találni.

Olyan esetről még nem hallottam hogy aki kiadja, oda költözzön menet közben. De vélhetően ez esetben a rezsi költségek is megoszlanának és kevesebb bérleti díjat kellene fizetni az illetőnek, ha az egyik szobába időközben beköltöznél. Ki lehet térni rá, ha részletesen elolvassa a bérlő a szerződést akkor erre biztosan rá fog kérdezni. Azért a lakás alapterülete befolyásolja ennek az esetnek a megoldását. Pl. a 3 gyerekes család esetén, ebbe nem valószínű hogy belemennének.

aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Gyerekeseknek és fiatal nőknek amúgyse adunk ki lakást, mert minden létező törvény a gyerekeket és a terhes nőket védi, akkor se tudod kirakni ha nem fizet. Vagyis elég macera, mert előtte azt kell elérned, hogy a gyerekeket állmi gondozádba vegyék, azt pedig nem lesz egyszerű.
aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen történik akkor a bérleti díjból te is kiveszel egy albérletet..eszem megáll mik futnak át egyesek agyán...
aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
5. a minden létező törvényből egyetlen egyet tudnál idézni ami kimondja, hogy nem lehet kirakni a gyerekes vagy terhes nőket ha nem fizetnek?
aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

“De most én meg albérlok miatt legyek utcán ha olyan esne meg pl kidobnak az alberletbol vagy bármi is történjék?”


Agyat is kellett volna növeszteni…

aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Váó.
aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

" azt hogy lehet megoldani ha nekem megszünne a lakhelyem es nincs hova mennem"


Akkor bérelsz egy másik lakást, nem pedig beköltözöl a sajátodba, amit kiadtál valakinek bérbe. Ez ilyen egyszerű...


Fel kell rá készülni anyagilag. Felkészülni előre szoktak, nem pedig utólag.

aug. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!