Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mai modern...

Mit jelent ez a mai modern világban? "A visszautalást elindítottuk Ön felé, egy kis időt igénybe fog venni (pár munkanap) de igyekszünk minél hamarabb visszaküldeni Ön felé."

Figyelt kérdés
Már több mint 3 napja ennek és még mindig nem érkezett meg. Mire szükséges ennyi idő?

aug. 8. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan miről van szó? Kitől várod a pénzt és milyen jogcímen?


Egyébként az utalás pikk-pakk megvan, de nyilván ahhoz el is kell indítani előtte. Valószínűleg az "indítás" vesz igénybe - valamiért - több napot.


Okok? Ügyirattrolódás (előtted vannak még a sorban), ügyintéző 2 nap múlva jön vissza szabadságról, visszautalás előtt leellenőrzik, hogy valóban jogos a visszautalás vagy sem. Satöbbi...

aug. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Ez milyen cég?

Azért nem érkezett meg, mert még nem utalták el....

aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
már megszűnt a cég, az már nem utal
aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy étel webshoptól várom a pénzt. (Nem szűnt meg a cég. Korábban is hallottam más cégektől ilyet, de ôk se szűntek meg.) Erősen sérült volt a csomag és emiatt nem vettem át és visszautalást kértem újraszállítás helyett. (Az már eldőlt, hogy jogos-e.)


Valószínűleg akkor az lesz, hogy az ügyintéző nem jött vissza szabadságról, és amiatt, hogy szebben hangozzon fogalmaznak másképp, hogy "elindítottuk".


Köszönöm a válaszokat!

aug. 9. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
2 hét múlva küldjük
aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!