Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szükséges albérletben lennem...

Szükséges albérletben lennem ahhoz, hogy adószámom legyen Ausztriában?

Figyelt kérdés

Szeretnék adószámot, mert egy távmunkám lesz egy ausztriai cégnél, Magyarországról fogok dolgozni, de szeretnék tb-t és ilyesmit fizetni Ausztriában, emiatt érdeklődnék.

Köszönöm szépen :) .



aug. 5. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Ha a munkavégzés helye Mo., akkor itt adózol és járulékozol (kivételekkel persze, de a te eseted nagyon úgy hangzik hogy nem kivétel).
aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem akarok adózni Magyarországon, ez félre van értve.

Tehát én Ausztriában IS szeretnék TB-t fizetni a fizetésem után, ezen van a hangsúly, köszönöm szépen.

aug. 5. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizethetsz tb-t ket EU-s orszagban egyszerre.
aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom, hogy nincs megértve a kérdésem és nem a kérdésre van válaszolva, pedig szépen van megfogalmazva magyarul.
aug. 5. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges tb-t fizetni ha Magyarországon tartózkodol és tényleg csak egy országban lehetsz biztosított.

Még meg is büntethetnek.

Ha osztrák cég alkalmaz ami Ausztriában működik valószínű kapsz adószámot is.

Szezon munkások sem albérletben kapnak és kapnak adószámot.

aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
aug. 6. 22:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó szakemberrel tudtam beszélni, sok mindenben segített.
aug. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!