Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG?? Borzalmasan rossz...

SEGÍTSÉG?? Borzalmasan rossz az egészségi állapotom, senki nem hajlandó rendes munkát adni, ami nem csak aprópénzt fizet. Bármilyen ötletet elfogadok!!! Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban nagyon megszorultam anyagilag és már elfogyott az étel is az asztalomról. Szörnyen el vagyok keseredve. Minél gyorsabban szükségem van valamennyi plusz bevételre, mert messze még az a kevéske pénz is, amit kapni fogok, addig nem húzom ki.


Iszonyat drágák a gyógyszereim is, amiket minden hónapban szednem kell, kiváltanom.

(SLE - szisztémás lupusom van ízületi, izom, csont, vese, bőr és központi idegrendszeri érintettséggel.) Elég korlátozottak a lehetőségeim, de nem szeretnék éhenhalni. Kölcsönkérni sajnos nem tudok senkitől, a családomra eddig sem túlzottan számíthattam, de valahogy mindig megoldottam a dolgaim. Most az egyszer nem sikerül.


Egyébként grafikus vagyok és foglalkozok weboldalakkal is. Ha bárki tudna segíteni, nem győznék hálálkodni. Kérlek ne tartsátok magatokban, ha eszetekbe jut akármilyen megoldás.


Nagyon szépen köszönöm, ha végigolvastad és hozzá tudsz szólni empátiával és rendes hangnemben.



aug. 5. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Pedig nincs más lehetőség, mint a családra támaszkodni, kire akarsz, ha rájuk sem?

Ha ilyen korlátozottak a lehetőségeid, akkor nincs más hátra, mint az összefogás, ahol van 2-3 tányérnyi étel, ott 4 is akad.

Költözz vissza a családhoz és próbáljatok meg együtt boldogulni, ha egyedül nem tudod magad eltartani, senki nem fog

aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez a magyarországi helyzet.
aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel hogy milyen betegséged van? Megsúgom, hogy senkit, mivel annak nincs munkaerőpiaci értéke. Az pedig a te felelőséged, hogy olyan munkaköröket pályázz meg, amit el is tudsz végezni. Nagyobb esélyed pedig úgy lesz a munkaerőpiacon ha nyafogás és önsajnáltatás helyett minél piacképesebbé teszed a tudásodat. Grafikusként kifejezetten fontos a self-marketing, de ha értesz a weboldalakhoz akkor elmozdulhatsz front-end vagy UX/UI designer terület felé is.
aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Programozni lhet home officebol tanuld ki azt nyert ugyed lesz, ha addig fel nem dobod a talpad
aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Segíteni nem biztos hogy tudok, hol laksz pl? De nagyon sajnálom, hogy beteg vagy!! Nagymamámnak is ez a betegsége volt, szörnyu dolog. Sok kitartást és jobbulást kívánok!
aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát akkor itt az idő barátom....


vagy állj webkamerás qrvának....

szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyunk ezzel páran így.
szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Prostitúció, vagy ahogy a 6-os mondta. Webkamerás qurva… Sajnos valószínű rám is ez vár…
okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!