Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek csalnak a gázszolg...

Szerintetek csalnak a gázszolgáltatók a kiszámlázott hőmennyiséggel?

Figyelt kérdés
A víz alig forr fel a gáztűzhelyen, de az óra pörög rendesen...
2010. nov. 1. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
ha nem bizol bennük, cseréltesd le az órát
2010. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem.
2010. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mocsok az egész banda,annyit számláznak amennyit nem szégyelnek.
2010. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a gázórára gondolok, hanem arra amikor a köbmétert felszorozzák a fűtőértékkel, ami ki tudja mennyi.
2010. nov. 1. 18:20
 5/6 anonim válasza:
71%
Szerintem az mért érték alapján történik, gondolom a te érdekedben. Te sem szeretnél ugyanannyit fizetni rossz(alacsony fűtőértékű) gázért, mint a magasabb minőségűért. Gondolom én. Az, hogy a gyakorlatban is e szerint működik-e, hát... :D
2010. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én simán kinézem belőlük, hogy "fellevegőzik" a gázt.

Emlékszem, hogy annak idején, amikor az orosz-ukrán gázvita miatt nem jött gáz Magyarországra, akkor úgy fellevegőzték, hogy sok helyen a kazánok be sem tudtak kapcsolni, annyira híg volt.


Természetesen, azt is rendes fűtőértékűnek számlázták.

Most pedig gondolom, azt hiszik, hogy 10-20%-os ingadozást nem nagyon vesznek észre a fogyasztók, csak azon hogy később forr fel a víz és magasabb a számla, de ezt mindig megmagyarázzák, hogy biztos a fogyasztó forralja sz@rul a vizet vagy rossz a kazánja...

2010. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!