Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért tartja bent függőben a...

Miért tartja bent függőben a tippmixpro a szelvényem?

Figyelt kérdés

Július 17-én tettem náluk egy több mérkőzésből álló fogadást,az egyik meccset elhalasztották. A mérkőzést azóta sem pótolták,viszont nem is került ki a fogadási szelvényből,ahogy ilyenkor szokott történni.

Ehelyett a Tippmixpro függőben tartja bent a szelvényt,ezzel együtt saját magánál a pénzem is,ami 31 ezer forint,mivel a szelvényen szereplő többi tipp helyes. Az ügyfélszolgálatuk elérhetetlen,nem reagálnak semmire.

Nem találtam semmilyen jogszabályt egy ilyen esetre,hogy milyen kötelességük/határ idejük van ilyen esetekre.

Hátha valaki többet tud a dologról



júl. 25. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy összeg, de mindegy.

Tele van a szabályzatok azzal, hogy ők 1000 dolog alól mentesek.

júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem egy nagy összeg,szerencsére nem ezen múlik,hogy eszem-e holnap,de nem is 300 forintról van szó.

Gondolom,ha neked nem adna oda valaki 30 ezret,ami amúgy jogosan a tiéd,mosolyogva viselnéd…

Leginkább az bosszant,hogyha fordítva lenne,hogy tévesen kifizetnek nekem 30 ezret,már minden elérhetőségemen bombáznának,hogy adjam vissza

júl. 25. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igaz.

Egyből jönnének a fenyegetések.

De ez sajnos egy ilyen szemét világ.

A 80 éves nénit megbüntetik, mert virágot árul, a nagy multi cég meg fél évig csal és kap egy 2 millás büntetést. (Természetesen a 200 milliós bevétel és persze az ADÓZÁS után.)

júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Argentin - Marokkóra nem tettél egy döntetlent?


Azt kifizették és 2 óra múlva mégis csak kikapott Argentina.

Most visszafogják kérni a pénzt, vagy elengedik, ahogy a BET365 szokta ?

júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt korábban a BET365-nél egyszer ilyen,akkor elengedték.

De kiindulva az én helyzetemből,hogy jogos nyereményt nem hajlandóak fizetni 10 napja,akkor nem biztos,hogy túlzottan bele kellene magad élni abba a nyereménybe.

Mindezek mellé jön,hogy a Szerencsejáték zrt magyar és ha jól tudom állami cég,és ezek szerintem megint csak rontanak az esélyeken.

De hátha nem lesz igazam,és nálad marad a nyereményed! :)

júl. 26. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld kitartóan hívni őket, nekem is volt probléma, két napig kitartóan hívtam őket és felvették, igaz 1 órát kellett tartani a telefont, mire kapcsoltak valakit. Emailre egyáltalán nem válaszolnak, rá se néznek, tapasztalat...
júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam a telefonos elérést is,de semmi.

Minden minőségi irodát kitiltanak az országból,hogy csak náluk lehessen törvényesen fogadni,aztán csinálnak egy értékelhetetlen felülelet,és egy elérhetetlen ügyfélszolgálatot.

júl. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!