Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Decathlonból rendelek...

Ha a Decathlonból rendelek valamit áruházi átvétellel, akkor hogyan kapom meg? Egyáltalán hova kell menni átvenni? Valami ügyfélszolgálatos pulthoz? És akkor ott, helyben fizetem, vagy az önkiszolgáló kasszánál?

Figyelt kérdés

júl. 19. 22:10
 1/5 anonim válasza:
42%
Van egy pult az online rendeléseknek, ott kell fizetni is.
júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom amikor leadod a rendelést, akkor emailben minden infót leírnak ezzel kapcsolatban.

Szerintem lehet választani, hogy átvételkor fizetsz, vagy előre. És valószínűleg a vevőszolgálathoz kell majd menni, de bárkit megkérdezel, aki ott dolgozik, nagy eséllyel tud majd segíteni.

júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Nekem ilyen kis szekrénykéből kellett kivenni a boltban.
júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Gondolom amikor leadod a rendelést, akkor emailben minden infót leírnak ezzel kapcsolatban... bárkit megkérdezel, aki ott dolgozik, nagy eséllyel tud majd segíteni"

Csakhogy előre szeretném tudni, ezért kérdezem még mielőtt leadom a rendelést.

júl. 20. 08:45
 5/5 A kérdező kommentje:

"Nekem ilyen kis szekrénykéből kellett kivenni a boltban."

Küldtek valami kódot sms-ben, amivel ki tudtad nyitni? Vagy mi volt a menete? Egyébként ez a Nyugatinál levő Decathlonban volt vagy máshol?

júl. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!