Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamu ez az egész és csak...

Kamu ez az egész és csak pénzt akarnak tőlünk lehúzni, vagy tényleg vagy van, aki tényleg megkapta azt az ajándékkártyát? :D többi lent

Figyelt kérdés
Shein-en lehet nyerni egy 200 000 ft-os ajándékutalványt, ha kitöltesz egy kérdőívet, viszont utána a szállítási díjhoz meg kell adni a kártyaadatokat. Kamu ez az egész vagy vki már tényleg megkapta azt az ajándékkártyát utána?

júl. 15. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Tehát adott egy Róbert bácsi, aki nem sajnál 200 rongyot azért, hogy vadidegenekkel kitöltessen egy kérdőívet, de a szállítás díját, na, azt azért nem fizeti ki, mert állatok azért ne legyünk.


Életszagú.

júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
*sóhajt
júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen bennem is felvetődtek ezek a kérdések, ezért írtam ki a kérdést, hátha mégis vmi csoda folytán igaz lenne, és hátha van vki akinek sikerült.
júl. 15. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lenne már igaz?!? Csak egy picit használd már az agyadat...
júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hol láttál te ilyet a shein oldalán?
júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es: Normális hangnemben tettem fel a kérdést, el is magyaráztam miért tettem fel a kérdést. Amit még nem részleteztem az az, hogy az összes közösségi média oldalam teli van ezzel reklámozva. Tudom, hogy nem életszerű ez a dolog, ezért is tettem fel a kérdést, mivel annyi helyen szét van reklámozva. Tudom, hogy sokszor hazudnak reklámokban, viszont azt is tudom, hogy a megfogalmazással lehet játszani, illetve az apró betűs részekkel, viszont itt nem találtam a reklámban semmi félrevezethető szöveget, vagy apró betűs részt. És igen, tudom, hogy ez nem biztosíték, viszont úgy gondolom, hogy egy ekkora vállalat nem játszana ilyen dolgokkal, mert nagyon komoly jogi következményeik lennének.

Lényeg a lényeg ezért tettem fel a kérdést, viszont ami itt a legnagyobb kérdés, hogy hogy van ekkora arcuk név nélküli szájkaratésoknak itt az interneten... kicsit használd az agyadat te is légyszíves, és legalább legközelebb másoknak ne írj ilyen hangnemben. Szedd össze magad... hajrá!

júl. 16. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Az agyadat HASZNÁLJAD. Nem tudom másként elmondani.
júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom
júl. 16. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ritka, hogy közvéleménykutatásnál adnak valamit cserébe az adataidért, tehát maga az akció simán lehet igaz. Viszont, hirdetést bárki feladhat bárki nevében, csak pénz kell hozzá. A kártya adatok bekérése a gyanús ebben az esetben, ilyenkor mindig meg kell nézni, milyen URL-en keresztül történik a tranzakció, és ha nincs mögötte SSL vagy gyanúsan más az URL, mint aminek kellene lennie, akkor azonnal ott kell hagyni az oldalt.
júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem ritka, hogy közvéleménykutatásnál adnak valamit cserébe az adataidért..."

Az, hogy ennyit adjanak, főleg egy egyszerű kérdőív kitöltéséért, a sci-fi kategória.

júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!