Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállalkozó vagy alkalmazott...

Vállalkozó vagy alkalmazott lennél/vagy inkább, és miért?

Figyelt kérdés
júl. 12. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Vállalkozó vagyok, mert így magamat gazdagítom és nem mást. Ha 120%ot teljesítek akkor nem a főnököm vesz magánka új autót, hanem én. Ha megoldok egy problémát, akkor nem a főnököm gazdagodik tőle, hanem én.
júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazott vagyok, mert így nem engem viselnek a terhek, hanem mást. Ha 0%-ot teljesít a cég, én akkor is megkapom a fizetésem, a főnökömnek kell eladnia az autóját, nem nekem.
júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazott egyelőre, nincs még akkora tapasztalatom a területen hogy megérné vállalkoznom. Jó a fizu, van fizetett szabi, 13. havi, ha vmit elcseszek max kevesebb bónuszt kapott, de mégse a teljes megélhetésem kockáztatom. Másfelől 7-9 órát dolgozom egy nap, ahogy épp alakul, majd a délután többi része, hétvége szabad. Ehhez képest akik ismerősök vállalkoznak sokkal több órát belefektetnek, attól függően ki mivel foglalkozik akár hétvégén is nyomatja. Lehet hosszú távon ők járnak jobban, de egyelőre nekem több előnye van az alkalmazotti létnek.
júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy Bt a nevében de minimális a bevétel.Normál esetben Ausztriában vendéglátózom.Jelenleg kapok 3000 eurót nettóban és ingyenes a szállás, étkezés.

Ahhoz hogy nettó ennyit kivegyek egy vállalkozásból szerintem 6-8 milliót forgalmazni kellene.

Na de manapság miből,annyira telített a piac

júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!