Erre mit mondtok?

Figyelt kérdés

Van még gyerekkormoból zsebpénzem, most megyek majd diákmunkára; szóval lesz majd úgy sajátpénzem hogy én csináltam, én dolgoztam meg érte. Naa, és abból addig költsek, vagy hagyjam meg?!? Mert most szeretnék magamnak egy SAMSUNG okosórát, és nagyon drágák, van pénzünk/pénzem rá, de szüleim sajnálják rá, én is, de nagyon jó. És legalább akkor valahogy tudnék valami AKCIÓ-t ízélni rá?!?😄😁Értitek?!

Na , és hogy költsek rá; mert azért kaptam gyerekkoromba a zsebpénzemet; hogy költsek magamra, vagy; inkább hagyjam még, és később jó lesz valami "Fontosabbra.""" ?!??? Ebben az egészben kéne segítség. Köszönöm.😃🥰



júl. 11. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged van az órára? Ha nem, akkor nem kérdés. Ha szükséged van rá, akkor nézd meg, hogy van-e más, ami fontosabb lenne. Ha nincs, akkor vedd meg. Ha csak azért kell az óra mert "menő", akkor sok értelme nincs megvenni.
júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Most nincs más amire szükségem lenne. Most csak az óra van. És azt se menőzésből venném meg, hanem nézni az időt, mérni a pulzusom, stb.... Amúgy igazad van. Köszönöm.
júl. 11. 12:03
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mire van szukseged, amit ez az ora nyujtani tud, de egy olcsobb nem?
júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Az időt és pulzust nézni akár egy smartband is elég, ennek az árának a töredékéért.
júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Hívni lehet rajta, beszélgetni, SMS-ezni, játszani, sok APP-van rajta.
júl. 11. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezért én biztos nem vennék drága órát, a fene se üzengetne meg játszana azon a kis szaron (nem mintha tudnám, mit lehetne egyáltalán játszani rajta).

Vegyél egy aktivitásmérőt, az mindent tud mérni, ami neked kell, játszani meg ott a telefon vagy a konzol, vagy amid van.

A leírás alapján én csak menőzésnek érzem nálad ezt az óra kérdést.

júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyenem van rózsaszínben.

Tudok rajta beszélni, meri az alvást, pulzus, látom az üzenetet, hívni is tudok, fogadni is. 15.000-ert kiváló, pedig azt hittem egy kalap kaka lesz. De nem. Tényleg jó. Ha már ora, akkor tessék :)

júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Manapság mindenki telón ír & hívásozik, játszik meg ilyenek.

Az ilyen pulzusos izékre a vérnyomásvérő is jó

júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Csapdában vagy, kérdező. Az órát megvenni nem éri meg, de ha otthon áll a pénzed, akkor csak veszít az értékéből.
júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!