Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt már hogy elbuktatok...

Volt már hogy elbuktatok kisebb vagy nagyobb pénzt? Idegesít, de buktam 4650 ft szállás előleget, nem tudtam elutazni. Mással történt már hasonló vagy én vagyok egyedül ilyen peches?

Figyelt kérdés

júl. 8. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én több millió ft-ot buktam pénzügyileg a Brexiten a font-euró árfolyamon pl. ez azóta is nagyon idegesít, de hát nem tudok mit csinálni...
júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, például tavaly Gran Canariára utaztunk 2 hétre és át kellett szervezni az időpontot, az vagy 300 ezerbe került. 4650 forinton mondjuk annyira nem görcsölnék, 5 kg kenyér ára.
júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első nap elhagytam a vármegye bérletet.
júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 50 ezret költöttem el reklámra, teljesen feleslegesen.
júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hónap második felében idegesít, hogy behúzott szíjjal semmire nem volt elég a náthás minimálbér.
júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5,sajnos én is nettó 250 et viszek haz... Diplomás ként :(
júl. 9. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Adni kéne a szájuknak, már csak kéne egy nagy elérésű hülye, aki hajlandó visszaszámolni.
júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen 1 millióm tünt el itthonról,valaki ellopta
júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!