Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a keresked...

Hogyan kezdjek neki a kereskedésnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban devizakereskedésről van szó. Nem vagyok benne teljesen kezdő, ismerek már egy pár dolgot, de mindig, mikor úgy érzem, hogy most már mindent tudok, és megpróbálnék demó számlát nyitni, akkor jön szembe még velem egy pár fogalom, amikről azt se tudom, hogy eszik-e, vagy isszák. Van valami oldal, vagy könyv, vagy YouTube csatorna, vagy bármi, ahol a fogalmakat is elmagyarázzák és a technikai elemzést is megtanítják?

Mert addig meg se éri stratégiát keresni. Amit meg szintén nem tudom, hogy hogy néz ki, vagy hogyan ismerjem fel, hogy nekem ez a legjobb. :/

Előre is köszi a válaszokat



#devizakereskedés #forex kereskedés
júl. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

" Nem vagyok benne teljesen kezdő"


A kérdés leírása nem ezt sugalja.

júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jojo, bocs, akkor módosítok rajta egy kicsit. Kezdő vagyok, de nem teljesen analfabéta a témában
júl. 3. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A forex az ostoba emberek játéka, ennél már csak a játékgépezés van lejjebb, tehát az "értek a devizakereskedéshez" eleve egy oximoron. Sok sikert!
júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!