Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 napos munkákra valamilyen...

1 napos munkákra valamilyen ötlete amit aznap ki is fizetnek?

Figyelt kérdés

Itthon történt egy kis dolog, és Keddre sürgősen 100.000Ft...Aztán semmi ötletem nincs... Mert a spórolt pénzem az el ment a lakásra a két havi kaukcióra, és a bútorokra. Az itthon, meg úgy értem, hogy a nagyszüleimnél. Bármilyen értelmes ötletet elfogadok. Szimplán megértést várok, és nincs szükségem semmilyen beszólásra


Hitelt nem szeretnék felvenni. Kölcsön kérni se tudok sajnos



jún. 30. 13:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen... Vennék fel hitelt, de mivel statiszta vagyok, ami egy napi béres munka így nem tudok... Azért vagyok statiszta, mert egyetem előtt akartam egy kis pénzt, amit nagyon élvezek is, és ez az
júl. 1. 16:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Esetleg írd be YouTube ra Online mire van lehetőség ilyen összeg körül.
júl. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

"Itthon történt egy kis dolog"

Kicsire nem adunk.

júl. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha akkora nagy szükség van rá, akkor le tudom írni, hogy mire kellene
júl. 2. 12:58
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyra se adunk amúgy. :) Lehet azt csinálnám, hogy hívogatom az arcokat, hogy segítsenek már ki egy pistással, közben vadul adminisztrálnám (hiba nélkül), hogy ki adott ténylegesen. Igyekeznék nagyon hamar visszaadni a távolabbi és/vagy türelmetlenebb fejeknek, a többieknek pedig maradna az esdekelés, vagy ami a profiljukba vág belenyugvásra.
júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!