Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 napos munkákra valamilyen...

1 napos munkákra valamilyen ötlete amit aznap ki is fizetnek?

Figyelt kérdés

Itthon történt egy kis dolog, és Keddre sürgősen 100.000Ft...Aztán semmi ötletem nincs... Mert a spórolt pénzem az el ment a lakásra a két havi kaukcióra, és a bútorokra. Az itthon, meg úgy értem, hogy a nagyszüleimnél. Bármilyen értelmes ötletet elfogadok. Szimplán megértést várok, és nincs szükségem semmilyen beszólásra


Hitelt nem szeretnék felvenni. Kölcsön kérni se tudok sajnos



jún. 30. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Korabban nem tudtal gondolni ezekre az idokre?

Miert nem sporoltal ossze korabban egy kis penzt magad miatt, h most ne legyen gond kifizetni 100ezer ft-ot??

jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

2 nap alatt napi kifizetéssel sem tudnál összeszedni annyit:/

Esetleg megpróbálhatnál gyorsan eladni valamit, hátha.

jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
hitel a neve annak amit keresel, és ez nem szeretem kérdése. 100k-t te ennyi idő alatt max akkor fogsz összeszedni ha hölgy vagy és bevállalsz 3 menetet...
jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam amíg nem nem használtam mindent a külön költözésre... Idős nem vagyok, hogy régóta sporoljak... 25 vagyok... Sajnos nem tudnék mit eladni... Főleg nem ilyen gyorsan... Hitelt meg nem tudok felvenni, mert napi béres munkám van hiszen statiszta vagyok... Viszont ebből bőven megélek, és félre is tudtam rakni... Azonban mostanában nincsenek úgy film forgatások
jún. 30. 17:02
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Beadni valamit a zaciba, úgy talán el lehetne adni valamit gyorsan. Miért neked kell előteremteni és nem a nagyszülők próbálják meg?
jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elég sokat kaptam tőlük az évek alatt, mert náluk laktam 10 évet
jún. 30. 18:12
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Két napi segédmunka plusz egy vérplazmával összejöhet 80 környékén.
jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ilyen segédmunkát, hogy tudnék vállalni?
jún. 30. 21:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont az az összeg, hogy simán kölcsön tudsz ennyit kérni, ha nem egy baráttól, akkor kettőtől.
júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

legálisan szerintem nagyon nehéz összeszedni 2 nap alatt 100k-t. Max ha valami fusis szaki lennél, bevállal egy két szobafestést, de ez is olyan, hogy vagy van, vagy nincs.


Meg neked már ezek szerint csütörtökre kéne a pénz, ha ma kérdezed, és SOS.



3asnak igaza van sajnos.

júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!