Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Baby Doge kriptovalutànak...

A Baby Doge kriptovalutànak lehet bármi jövője? Ki mit gondol róla?

Figyelt kérdés
Ezt a kriptovalutát a Dogecoin tulajdonosai hozták létre. A Dogecoin gyermekeként is emlegetik. Elvileg elég komoly projekt. Ki mit gondol? Érhet annyit mint a Dogecoin? Gazdaggá tehet? Jelenleg nagyon alacsony az ár.

jún. 27. 09:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagy lehet lesz egy szárnyalása, de ha nem találod el időben hogy mikor kell eladni, akkor örökre benne ragadsz veszteséggel.
jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lehet, bár nekem nincs sok pénz benne. Kemény 32 dollár. Jelenleg ilyen kevés pénzből baby doge milliárdos lehet bárki.
jún. 27. 21:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Én Rózsadombon lakom és a szomszédaim legalább a fele ScoobyDooCoinból vagy WinnieThePoohCoinból lett milliárdos.
jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mém coinok más sok embert gazdaggá tettek."

Igen. Kivételek mindig vannak. De egyedül a Doge az, amelyik mémcoinként még nem tűnt el a süllyesztőben. Most ebből csinálnak egy újabb mém-másolatot, kisebb csoda lenne, ha középtávon siekres lenne.

Meggazdagodni meg szinte bármivel lehet, ha jókor vagy jó helyen, és szerencséd is van.


"Az a baj ha valaki szegény az nem tud bitcoint meg ethereumot venni csak olyan kis mennyiségben hogy az jelentéktelen"

Az ugye megvan, hogy valami nem attól fog többet érni, hogy a mennyisége több? Vagy szerinted ha én dollárban kapnám a fizumat forint helyett, akkor rosszabbul járnék, mert úgy számszakilag csak négyszázadannyit kapnék?

jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!