Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet megadtam a kártya...

Lehet megadtam a kártya adataimat?

Figyelt kérdés

Nem voltam elég körültekintő az facen. Hirdettek egy tárgyat elég olcsón. Hát mondom megrendelem. Szokásos menet. Cvc kód. Elfogadtam Revoluton a vásárlás. 10 euró. Utánna meg valamiért 2 eurót is levont. De azt is engedélyezni kellett.

Szállítási adatokat kértek.

Megvolt a tranzakció. De emailt nem kaptam. Utánna néztem meg az oldalt. És hát eléggé gyanús. 4 lájk. Ugyanolyan posztok.

Kell félnem?

Mit tudok tenni?

Vagy nem tudják levonni a pénzt ha nem fogadom el legközelebb? Hogy van ez?



jún. 22. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha mentve van, akkor legfeljebb a telefonon kér egy megerősítést, nem kell újra beírni az összes kártyaadatot. URL-t mindig nézd, meg keresd a hibákat, általában ezek a véglények inkább gátlástalanok mint okosak, nem jön össze a bank nívó írásban kb soha, designban meg végképp.
jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!