Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni ezt a...

Hogyan lehet kezelni ezt a helyzetet? (hónapok óta munkanélküli)

Figyelt kérdés
Hónapok óta munkanélküli vagyok, visszaköltöztem a szüleimhez, és úgy érzem, hogy csak pazarlom az ételt, az italt, a levegőt és a pénzt. Minden negatív dolgot erre vezetek vissza, ami velem történik. Hogy mindenben is rossz vagyok, az életem is milyen rossz, csak mert nincs munkám, pedig én próbálok megtenni mindent, kurzusokat veszek, könyveket olvasok, és szerintem 500 helyre jelentkeztem az elmúlt néhány hónapban. Hogyan tudok megbírkózni a helyzetemmel, amíg nem találok munkát? Hogy egy pici boldogságot érezhessek az életemben addig?
jún. 20. 22:33
 1/6 anonim válasza:
Ajánlok neked egy munkát. Havi egymillió forintot kapsz kézbe.
jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is rossz a kategória. Ez mentális egészséges kérdés szeretett volna lenni
jún. 20. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl úgy hogy rájössz hogy nem a munka tesz boldoggá
jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Prostizz.
jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 De úgy érzem nem haladok az életemmel így semerre, és csak egy teher vagyok másoknak. Szeretnék önálló lenni, és még ez sem megy.
jún. 21. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, he ez segít nem vagy egyedül, én még 24 évesen is egyetemre járok, hónapok óta nincs még diákmunkám se, ezért szintén vissza kellett költöznöm a szüleimhez :/. Gyárat nem próbáltad? Bár engem még onnan is leépítettek xd.
jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!