Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérhetek munkáltatói igazolást...

Kérhetek munkáltatói igazolást a volt munkahelyemtől, ha már évek óta nem náluk dolgozok?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen fogok kezdeni, ahol kérnek munkáltatói igazolást. Ez előtt egyszerűsített foglalkoztatottként dolgoztam, és nem tudom, hogy nekik adniuk kell-e munkáltatói igazolást?


Így azt mondták a leendő munkahelyemen, hogy kérjek az előző munkahelyemtől munkáltatóit (ahol nem efosz-ban dolgoztam). Viszont, már évek óta nem náluk dolgozok. Ettől függetlenül kérhetek tőlük? Adnának? Vagy esetleg a kilépéskor kapott papírokat adjam majd oda a leendő munkahelyemnek?



jún. 20. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Kilépéskor kapott papírokat akarják, bár anélkül is kellene tudni foglalkoztatniuk és ha évekkel ezelőttiek a papírok, akkor nem is releváns már
jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Kérni kérhetsz.
jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a munkaközvetítő iroda is adna munkáltatói igazolást? (Ahol efosz-osként dolgoztam).
jún. 20. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Kilépő papírokat akarnak, vagy működési bizonyítványt? Ha előbbit, akkor nyilatkozz hogy nincs. De ezt nekik is tudniuk kell.
jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondtak, hogy munkáltatóit kérnek.
jún. 20. 21:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!