Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GLS hoz holnap egy csomagot,am...

GLS hoz holnap egy csomagot,ami utánvétes. Viszont holnap nem leszek itthon(orvoshoz kell sürgősen menni), és nem tudom átvenni. Viszont,ez már áttett időpont, tehát én választhattam,mikor hozzák. Másnap megkísérli ismét kihozni?

Figyelt kérdés
jún. 3. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Egy határidőnapló (akár a google-naptár) sokat tud segíteni abban, hogy azonos időpontra ne tervezz több programot.
jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg szomszédod nem lesz otthon??

Ha hívnak hívod és átveszi, majd este megkapod a csomagod.

jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
En ilyenkor alegkozelebbi boltba szoktam bedobatni a csomagot, neha adok egy ezrest az eladonak.
jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Tudsz beszélni a kiszállítóval is hogy visszafelé menetben adja be vagy megkeresed a városban ha végeztél.
jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!