Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az alza-ról miért nem lehet...

Az alza-ról miért nem lehet utánvétes fizetéssel rendelni?

Figyelt kérdés
Ott van a választható fizetési módok között, viszont nem engedi kipipálni, akármit is csinálok. Mi ez a baromság? Muszáj mindenkit az online fizetésbe belekényszeríteni?
2023. dec. 9. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, kibírhatatlan hogy mar muszaj haladni a korral
2023. dec. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Olcsó dolgokat lehet.

Személyes átvétellel dragakat is.

2023. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, hagyjuk már ezt a baromságot, jó? Ameddig létezik kp, addig ez a fajta hozzáállás egy üzlet részéről elfogadhatatlan!
2023. dec. 9. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

"Ameddig létezik kp, addig ez a fajta hozzáállás egy üzlet részéről elfogadhatatlan!"


Az állításodat támaszd alá hatályos jogszabállyal vagy rendelettel ami alapján elfogadhatatlan, különben semmi relevanciája nincs annak amit írtál!

2023. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nen tetszik, amit az alza csinál, rendeld máshonnan. van még több száz webshop, ahonnan rendelhetsz kp utánvéttel
2023. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a készpénzzel van a probléma, hanem az idióta vevőkkel, akik megrendelnek valamit, aztán nem veszik át.
2023. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es nem azt írtam, hogy törvénytelen, fogalmakkal legyünk tisztában, oké?


5-ös, Nyilván megfordult a fejemben, csak én 4 terméket szerettem volna, és az alzánál tudtam kiválasztani azokat, amik megfelelőek. Máshol más a kínálat, és sajnos nem tudtam úgy összeválogatni.


Egyébként az ügyfélszolgálatukkal felvettem a kapcsolatot, a rendszerükben van valami hiba, ami miatt az önhatalmúlag dönt, és választ kiszállítót, emiatt nem választható a kp, csak a bankkártyás fizetés. Viszont a kis felugró ablakban ha az ember megírja a rendelés számát, és ott leírja, hogy utánvétes legyen a rendelés, akkor ezt ők intézik. Gondoltam leírom, hátha valakinek segít.

2023. dec. 9. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

"4-es nem azt írtam, hogy törvénytelen, fogalmakkal legyünk tisztában, oké?"


Itt te vagy az egyetlen aki nincs tisztában a fogalmakkal. Ha valami teljesen törvényszerű, semmilyen jogszabályt nem sért, akkor mi alapján jelented ki azt, hogy "elfogadhatatlan"?

2023. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az alapján, hogy az elfogadhatatlan, és a semmilyen jogszabályt nem sért nem egy, és ugyanaz. Ez egy szar üzletpolitika. Amíg nem volt ez a bankkártya, online fizetés őrület, addig tökéletesen megfelelt nekik a kp, igaz? Mint kiderült, most is megfelel, csak kell hozzá egy kis cseszegetés. Egyébiránt pedig szerintem ilyen szlovák, adókerülő (hogy virágnyelven írjam) webshopoknál ne nagyon emlegessük azt, hogy mivel sértenek szabályokat. Azt gondolom mindenféle fizetőeszköznek örülniük kellene.


Máskülönben Te, és azok, akik inkább a készpénzmentes fizetést részesítik előnyben, jó lenne ha rájönnétek, nem kellene ellenségként kezelni azt, aki inkább úgy dönt készpénzzel fizet. Nem is értem ezt a felsőbbrendűségérzetet nálatok...

2023. dec. 10. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Jesszus, újabb készpénz mániás 🤦🏻😃


Haver, ne fuss, senki sem kerget!

2023. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!