Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen ingyenesen letölthető...

Milyen ingyenesen letölthető pdf könyveket ajánlotok (viszonylag) kezdőknek, tőzsdei kereskedéshez?

Figyelt kérdés
Inkább a kereskedés érdekelne, mint a befektetés. Illetve inkább még csak az elméleti tudáshoz.

máj. 28. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Hogyan duplázzuk meg forexen victory módszerrel.pdf
máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
haha. NYSE-t ajánlom. Tycoonokkal kezdj, lássad mi hogy működik. Kezdetben örökre vásárolj, aztán figyeld mik hogy mozognak, tanulj picit technikai elemzést és akkor nem fogsz hosszabb távon bukni. Nyilván számít, hogy mennyi pénzed van. Az áttétes és derivatív ügyeleteket kerüld. Kezdetben mindenképp, aztán megtanulod, hogy nincs ott semmi dolgod. A victory módszer csak a jutalék szempontjából nyerő a felületnek.
máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Hat tesó inkább menj el dolgozni, mert ott csak bukni fogsz...
máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

A tőzsdén inkább befektetni érdemes, mint sokat kereskedni.

Kisebb időráfordítással magasabb hozamot érhetsz el hosszú távon.


A különböző indikátorok, alakzatok nem megbízhatók a charton, gyakran más lesz a piaci mozgás iránya, mint amire számítottál. De ha mondjuk sikeres kereskedővé válsz és 60%-ban eltalálod az irányt, aljakat, csúcsokat és jól kezeled a kockázatot, akkor is könnyen lehet, hogy kereskedési jutalékokkal, díjakkal, költségekkel együtt nem nyersz semmi pluszt és eredményben, hozamban nem leszel felülteljesítő a piacon, csak az idődet elpazaroltad.

máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cicuss02 válasza:
44%
Engedd ell amit ök mondanak nekem hidj én egy éve tanulok már a tözsdéröl tény fizzetek egy tagságok de rengeteg mindent megtanultam már könyveket nem tudok én a csapatos tanulás hive vagyok (lassan felváltja a tözsde a rendes munkámat)
máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Ez a ritka kivétel. Nem lehet minden tőzsdéző kiemelkedő felülteljesítő.

És neked milyen tőkearányos hozamokat sikerült elérni az utóbbi öt évben? Volt olyan év, amikor negatív volt az eredmény?

máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 milyen csoport(ok)ban tanultál?


Bármilyen ötletet szívesen várok, amivel tanulhatok

Az a gond, hogy nálam egyéb problémák miatt nem jöhet szóba fizetős dolog :(

máj. 30. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!