Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt szeretné.m kérdezni hogy...

Azt szeretné.m kérdezni hogy ha én este fel7től reggel fel10ig dolgoznék Mi volna a normális fizu?! Mindennap lenne ez a munka így

Figyelt kérdés
És ez így oké lenne??
máj. 27. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Én hasonló munkarendben dolgoztam egy amerikai cégnél az időeltolódás miatt teljes home officeból Senior Cloud Platform Operations Engineer pozícióban, illetve vállaltam release idejére ügyeletet, USD - HUF árfolyamtól függően nettó 3,8 - 4,2 millió körül kerestem a pótlékokkal együtt.


Én 3,5 millió alatt nem vállalnék többé helyi idő szerint éjszakai munkavégzést, ezt is csak 2 évig csináltam ameddig nem vettem meg a 2. ingatlanomat befektetési céllal.

máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Heti ö nap?Az napi 15 óra plusz éjszaka havi 300+ óra.Par év és tönkre mész.800-1 millió.
máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó hülyére vettek?

10ezer Ft. 18:30-tól délelőtt 09:30ig.. ha nem vagyok hülye akkor az 666ftos órabér lenne?

máj. 27. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még diák munkára is kevés.
máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezzel tudnék mit kezdeni? Mert ez nem normális vagy de?
máj. 27. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

#5 Ha pár birka beírja hogy teljesen jó a napi 10 000 forintos órabér ilyen munkarendre akkor örömmel fogsz bejárni dolgozni, ha pedig olyan hozzászólások érkeznek, hogy napi 150 000 forintos bér alatt nem vállalnának ilyen munkát akkor mihez kezdesz, kiharcolsz magadnak napi 160 000 forintos ajánlatot vagy mi?


Szerény észrevételem alapján ha önmagadtól sem vagy képes determinálni, hogy a 666 forintos órabér megfelelő-e számodra vagy sem, akkor neked bőven elég annyi...

máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 1534 ft/óra a bruttó minimálbér, ennél kevesebbet nem kaphatsz


És 22:00 és 06:00 között éjszakai bérpótlék jár, aminek mértéke 2024-ben 15%.


Vagyis br 23010 ft +1841 ft pótlék jár, azaz minimum br. 23850 ft /éj jár ilyen konstrukciónál (ill minusz a szünetek ideje, ha az nem fizetett)

máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!