Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2024-ben érdemes Magyarországo...

2024-ben érdemes Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold meg a válaszod, attól függetlenül, hogy igen vagy nem.

máj. 25. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Sok évnyi munkakeresés után még mindig ilyen interjúkérdéseket kaptam: még a szüleiddel élsz? Itt Ausztriában még a kirúgás is kedvesebb.
máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Csak annak, aki mashol nem tud jobb eletszinvonalat elerni.
máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Ha mashol kevesebbet keresel, vagy nem tudsz jol angolul, esetleg nem akarsz kulfoldon arab, nemet, torokokkel munkasszallon mosogatni.
máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
3-as: sehol sem fogsz tudni boldogulni tanulás nélkül, addig otthon is csak mosogatni fogsz ukránok meg kínaiak közt, vsgy gyárban rohadni 3 műszakban...
máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
4-es hat nem nagyon. Kb semmit nem csinalok meloba, 421 netto, 2 muszak.
máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 erre azért ne legyél már ennyire büszke.
máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Hat jobb mint ukranok torokok nemetetk kozott a sajat orszagodban mosogatni 250-ert, te rab.
máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

A 421 nem egy egetverő összeg ma már otthon sem, pláne nem 2 műszakban, amilyen árak lettek...


Én matek szakos tanárként 4600 eurós bruttóval (Bajorország, Mittelschule), heti 30 órában, csomó szabival, többek közt most is iskolaszünet van. Otthon mennyit keres egy tanár? És itt 2 évfolyamom van csak, nem kell 5.-től 8. osztályig mindenkit tanitani, arra ott vannak mások. Nekem bőven megérte kijönni, sokkal könnyebb és a pénz is jobb.

máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Élni érdemes. Nyafogni minden szarért nem, mert akkor nem lesz időd, sem motivációd semmire. Sem arra, hogy képessé tedd magad a pénzkeresésre, sem arra, hogy élj.
máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Én például nagyon jól élek.
máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!