Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valószínű, hogy hazudik az...

Valószínű, hogy hazudik az eladó a Vinteden?

Figyelt kérdés

2 hete vettem egy terméket a Vinteden, azóta nem történt semmi. Két másik termék másik eladóktól azóta meg is érkezett, de ezt még fel sem adták.

Nem reklamáltam eddig semmit, türelmesen vártam a feladást, de az eladó ma magától írt, hogy furcsa, hogy nem frissítik a státuszt, mert már feladta a terméket.

De én erről hivatalos értesítést nem kaptam, és csomagkövető linket sem, az is van mindig.


1. Miért lenne érdeke, hogy hazudjon ilyesmiről, hiszen előbb-utóbb úgyis az a vége, hogy nem kaptam meg a terméket, ő nem kapja meg a pénzét, én meg az enyémet visszakapom.


2. Ha igazat mondott, honnan fogom egyáltalán tudni, hogy merre jár a csomag vagy hogy megérkezett-e (csomagfelvevő pontra), ha nem is kaptam hivatalos értesítést?


máj. 7. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza. Kérj valami csomagazonosítót a nyomonkövetéshez. Ha valóban feladta a terméket, akkor meg fogja tudni mondani. Ha hiba van a rendszerben, azt meg lehet később jelezni.
máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!