Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik ha véletlen...

Mi történik ha véletlen elfelejtettem munkaügyire jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ugye beírták korábban, hogy mikor kell mennem jelentkezni, de elfelejtettem és csak este jutott eszembe...

Csak ugye most hétvége és nem tudok menni, csak hétfőn. Lehet ebből problémám? 1 munkanapot csúszok így.


jan. 13. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
E-mailbe jelentkezz, én úgy szoktam, volt hogy jóval utánna tettem meg, de ez helyfüggő, mennyire tolerálják.
jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyetlen feladatod van egész hónapban, s azt is elfelejted.


Full alkalmatlan vagy bármilyen munkára.

jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi különös. Hétfőn soron kívül mész és elmondod, hogy hirtelen gondod akadt, még jelezni sem tudtad, hogy nem tudsz jönni -> pld. anyukádat bevitte a mentő, a jelentkezés volt a legkisebb problémád aznap.


Megy az élet tovább...

jan. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3 te pedig mindenféle emberi kapcsolatra alkalmatlan vagy.
jan. 14. 09:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Normális az ügyintézőm, szóval bízom benne, hogy nem lesz gond ezzel. De eléggé rá stresszeltem, hogy így történt. Holnap ki derül...

Viszont nem az érdekelt, hogy milyen hazugsággal álljak elő, azt meghagyom másnak. Minek hazudjak össze vissza mindenfélét?!


Nem mellesleg a 2. hozzászólónak üzenném, hogy milyen havonta? Látom tudatlanok táborát erősíted...

jan. 14. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:

4


Ezt te gondolhatod így, de a tények mást mutatnak…

jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!