Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit jelent a jelképes...

Mennyit jelent a jelképes összeg egy mosógép esetében?

Figyelt kérdés
Ingyenesen ajánlották fel egy csoporton keresztül a gépet, megbeszéltünk időpontot, mindent, majd utána írta, hogy kissé megszorultak pénzügyileg, tudunk-e érte egy jelképes összeget fizetni? Megértem a szitut, de nekem borzasztó unszimpi ez a viselkedés, nekem leszakadna a pofám, ha minden leegyeztetése után megírnám a rászorulónak, hogy tud-e fizetni a termékért... Ettől függetlenül igyekszem együttműködni, de 5, max 10ezer forintot tudok a hirdetőnek felajánlani és nem tudom eldönteni, hogy ez elég-e... Nem véletlen kerestem ingyen elvihető mosógépet :(

jan. 1. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdezni hogy még is mennyit gondolt.


Ez tényleg a pofátlanság netovábbja.

Lehet eleve is ez volt a cél, hogy felrakják ingyen, aztán majd mikor jelentkeznek érte benyögik, hogy hát még is csak fizetni kéne érte.

jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Javaslom a következő válasz megadását:


“Igen, 0 (nulla) forint jelképes összeget adunk meg.”


Roppant komplex problémamegoldás.

jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Legyél már akkor te is pofátlan, kezébe nyomsz 1 ezrest oszt gyorsan lelépsz...
jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus cigány húzás. Jobban jársz ha elengeded a dolgot és vársz inkább egy másik ajánlatra.
jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert egy 50 kilós mosógéppel olyan gyorsan le lehet lépni a hetedikről. 😂

Kérdező, azt sem tudhatod, hogy működik-e a mosógép, amit vennél.

jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"majd utána írta, hogy kissé megszorultak pénzügyileg, tudunk-e érte egy jelképes összeget fizetni?"

Biztosan az asszony elkezdett ágálni, hogy mégse kéne odaadni ingyen... 😂

jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagy szükségem van a gépre, nem terveztem, de olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudok kifizetni egy használt (30-50ezres) gépet sem. Otthagytam a párom, dolgozok a 2 gyerek mellett és csak náluk sikerült elsőnek lennem, mástól már elvitték a gépet. A helyetekben én is hasonlóan reagálnék, de félek, hogy a végén úgy dönt, hogy nem adja oda a gépet, márpedig akkor marad a kézzel mosás még egy ideig... ezért szeretnék valami "jófej", alkalmazkodó választ visszaírni neki. Ha a szüleim vigyáznak a gyerekekre, akkor túlórával azt az 5-10ezret meg tudom keresni, ezért gondoltam ezt az összeget felajánlani. Tény, hogy így is áldoznom kell a gépre, de még így is relatíve olcsó lenne a dolog...
jan. 1. 17:45
 8/18 A kérdező kommentje:
Na igen, a másik kérdés, hogy tökéletesen jól működik-e a gép... úgy voltam vele, hogy ha ingyenes, nem nézem az ajándék ló fogát...
jan. 1. 17:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem adsz semmit... Lehet meg 5000 forintot se er
jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatod az "eladónak" ugyanezt, amit itt elmeséltél nekünk: te még jobban meg vagy szorulva két gyerekkel, ki sem tudod próbálni a mosógépet, hogy működik-e. Mondd meg, hogy amíg nem próbáltad ki a gépet, addig nem szeretnél érte pénzt adni, ha jó akkor meg fel tudsz ajánlani érte egy 10-est.
jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!