Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal fiókhoz bankkártya...

Paypal fiókhoz bankkártya csatlakoztatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha csinálok egy paypal fiókot akkor ahhoz muszáj csatlakoztatnom bankkártyát?

(Pld ha szeretnék vásárolni valamit vagy stb)

Mert nem szeretném hozzá csatlakoztatni + nincs is bankkártyám még.


2023. dec. 15. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A pp elavult. Csinalj egy revot es a virtualis kartyajukat hasznald vasarlasra. Sokkal egyszerubb, gyorsabb es biztonsagosabb.
2023. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Már mi avult el benne és mi nem biztonságos?

Fizetek vele, ha nem vagyok elégedett, vagy nem azt a terméket kapom, amit rendeltem, paypal rendezi a konfliktust, ha nem akarja a bolt visszavenni a cuccot. És mitől gyorsabb a revo? Én amikor utálok pp-n, 1 másodperc múlva ott a pénz a másik fél kontóján. Menőbb vagyok, ha csak tizedmásodperc?


Mi kell még egy fizetőplttformnál? Kinyúljon fizetés után egy gyöngyházkörmű női kéz a hangszórón, és kiverje?

2023. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek tudnátok a kérdésemre is válaszolni?
2023. dec. 15. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Koräbban lehetett úgy használni, hogy utalsz rá pénzt, és a keretet használod fel.

Ha a mostani leírást jól értelmezem, most "prepaid" hitelkártyához kell kötni, rendelhetsz olyat náluk is. Akkor független lesz a bankszámládtól, ha ez a cél.

2023. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a cél hogy ne keljen hozzá bankkártya mert nekem nincs meg.

:)

2023. dec. 15. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a kártya a lényeg, hanem a számla. Ha a korod miatt nincs kártya, akkor viszont tilos nekik veled szerződést kötni.
2023. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Azert elavult mert draga. Lassu. Es a support kritikan aluli.


Ezzel szemben egy wise vagy revo gyors, megbizhato, a support elerheto. Van virtualis kartyaja, egyszer hasznalatos kartyaja, jol valtjak a devizat.. soroljam meg?

20eve amikor meg csap pp volt akkor volt ertelme azt hasznalni. De most nincs.


Rengetegszer elofordul hogy bankszamlat nem enged hozzadni. Nincs email supportjuk. Csak telefonon es angolul elerhetoek. Vagy twitteren.

2023. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Kártyát nem kötelező kapcsolni hozzá, csak egy lehetősèg.

Utalással is lehet pènzt juttatni rá (tehát folyószámlával mindenkèppen rendelkezned kell viszont)

2023. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!