Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Illik viszonozni a főnök...

Illik viszonozni a főnök ajándékát?

Figyelt kérdés
Névnapra bonbont kaptam, mikulásra csomagot a gyerekeimnek. Kellemetlenül érzem magam, mert én az ő gyerekeinek nem adtam semmit.
2023. dec. 5. 09:54
 1/5 krwkco ***** válasza:
44%

"Illik viszonozni a főnök ajándékát?"

Csak akkor, ha nem vállalati pénzből vette, hanem a személyes vagyonából, baráti ajándékként.

A Mikulást még nem késted le. Azt akár holnap is átadhatod. Estére hazaviszi a gyerekeinek. Vagy ha túl átlátszó, hogy csak viszonzásként adnád, akkor majd legközelebb. Az se katasztrófa.

2023. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illik, de nem úgy, ahogy gondolod...
2023. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kedves gesztus. Sok mindentől függ, pl hogy hányan vagytok, csak te kaptál e vagy a többiek is.. Én lehet, hogy viszonoznám, ha olyanban lennék valakivel, és ez független a beosztásától.
2023. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves aranyos főnököd van! Becsüld meg!!

Az enyém nem hogy ilyeneket nem vesz! Hanem még a borravalót meg a kapott ajándékokat is elrakja!

Ja és “veszteséges vállalkozás” utáni mondat után, már tudtuk, h egy fillért se akar fizetni! Kedves szóról?! Ugyan ne is beszéljünk!😂

jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*karàcsonyra
jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!