Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A minimálbérből "meggazdagodó"...

A minimálbérből "meggazdagodó" embereknek mi a titka?

Figyelt kérdés

Tudjátok van ez a kockás füzetbe leírja a kiadásait bevételeit típusú ember, és ebből valahogy megoldja hogy ugyan csak minimálbért vagy sima melósbért keres, de soha nem kell hitelt felvennie és ebből a pénzből simán ingatlanokat vesz, kiadja meg ilyenek.


Na ezt magyarázza el részletesen valaki hogy hogyan csinálják ezt ezek a kockásfüzetes varázslók?



2023. nov. 26. 08:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Az hogy nyer a lotton. Minimalberes proli nem fog lakast venni hitel nelkul onerobol az garantalt
2023. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Aki nem érti a gazdaságot, annak mit sem ér egy ilyen magyarázat.
2023. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

# 2


na halljuk a zseni nagyurat

2023. nov. 26. 08:18
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Neked semmit nem mondok. Nem azért mert így beszélsz, hanem azért, mert feleslegesen nem ütögetem a billentyűzetet.
2023. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

# 4


köszönöm. Ha nem ereszkedsz alá mennyei magasságokból ,az ingatlanok, befektetések és dollármilliók mennyei országaiból.

2023. nov. 26. 08:24
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Minimálbérből senki nem vesz simán ingatlanokat, ehhez valahonnan plusz jövedelem kell. De az emberünk örökölhet, nyerhet, lehet másodállása ami akár adómentes, ha feketén maszekolgat. Ha már kialakult egy értékelhető mennyiségű megtakarítás, azt egy ügyes ember meg tudja forgatni, hogy az gyarapodjon.
2023. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Örököl + feketén dolgozik minimálbérre bejelentve.
2023. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Nem voltam még soha nyaralni, a nyaralásra költött pénzt tanulásba/tudásba fektettem, vállalkozást indítottam a főállásom mellet, mellett megtanultam angolul, így megpályáztam egy megüresedett csoportvezetői pozíciót cégen belül (aminek az angoltudás volt a feltétele, át is vettek). A magasabb bér után se jártam nyaralni, a béremelést félretettem, a vállalkozásomból jövő profit 90%-át visszaforgattam.


Így telt az elmúlt 10 év. Közben a vállalkozás kinőtte magát, a főállásom még mindig megmaradt. Lett egy párom, akivel jövőre költözünk a hitelmentes házunkba és tervezzük életem első 2 hetes nyaralását a tenger mellé, még nem döntöttük el, hogy hova.


Igen, közben nem albérletben játszottam a önálló, menő csávót, hanem a szüleimnél laktam egy kis lyukban. Életem 8 évig kb úgy nézett ki, hogy munka, tanulás, munka, alvás. Lehet utánam csinálni.

2023. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Valamilyen vállalkozást elkezd, aztán évekig belefeccolja az idejét pénzét, aztán elkezdi kivenni a hasznot és befekteti ebbe abba, miközben természetesen minimálbérre be van jelentve.

Példa: tegyük fel, elkezdesz árusítani valamit egy kis bérelt üzletben, amit közben ezerrel marketingelsz. Hónapokig viszi a pénzt mire egyenlőbe jössz. Utána is mire visszaforgatod áruba reklámba stb. S persze se szabadságod, se szabadnapod, se betegség se semmi, te vagy a fronton. Aztán egyszercsak jön egy olyan havi bevétel ami állandónak bizonyul, és tudsz belőle alkalmazottat fizetni akivel váltásba csináljátok. Eltelik x év, és a helyzet a következő. Van x millio bevételed. X kiadásod. Neked marad havi x százezer forint vagy több. Még mindig meghúzva élsz, hogy többet tudj félretenni. Ezt a pénzt viszed tovább, pl ingatlanba, vagy bármi olyanba ami pénzt termel és nem visz.

Tegyük fel ráment erre 10-20 éved, de tartasz valamerre.

És eközben semmi baromság, no cigi, no pia, no fszsg, no értelmetlen márkás szarok, no legújabb iphone és egyéb szarságok, no hitel felesleges értékcsökkenő cikkekre. És ha az illető már megteheti ezeket magának, akkor tűnik fel az ilyen magadtipusu embernek hogy huu de felvitte ennek az isten a dolgát! Hát igen, és mennyi melo meg spórolás meg áldozat van mögötte.

2023. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Minimálbérből senki nem fog ingatlanokat venni, ehhez nem kell túl nagy ész vagy matematikai készség. Az hogy valakinek minimálbéres állása van de mellette seftel, drogot árul, nőket futtat vagy szimplán minimálbérre van bejelentve de a többszörösét keresi / adót csal úgy már esélyes.


De felesleges magyarázni olyan embernek aki azt hiszi hogy ha nettó 153 ezer forintból ha leírkálod papírfüzetbe hogy mire költesz akkor ingatlanokat fogsz vásárolni...

2023. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!