Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tanfolyamot szeretnék tartani....

Tanfolyamot szeretnék tartani. Előadás lesz és gyakorlati része is van. Van olyan weboldal, ami konkrétan összefoglalja, mit, hol szükséges bejelentenem, tennem?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2023. okt. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Kell egy adószám, ezt a NAV-val tudod megbeszélni. Ha a tevékenységhez nem kell képzettség, akkor csak ez kell. Adni kell számlát és azután adózni.

Más nem érdekli őket.

2023. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
E.v. vagyok. Nem szükséges képzettség hozzá, mert nem szakmát fogok megtanítani. Készségfejlesztés lesz elméletben, gyakorlatban. Online fogom küldeni a számlákat. Ezzel minden rendben. Nem szükséges ászf, gdpr, meg bejelentési kötelezettségem sem lesz sehova? Köszi.
2023. okt. 3. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az a témájától függ. Ha megkaptad rá az e.v.-t, és ez annak a tevékenységnek a körében lesz, akkor szerintem nem. De hát kérdezd meg az önkormányzatot vagy a könyvelőt!
2023. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem erre kaptam az e.v.-t Most fogom bejelenteni +a 855901: M.n.s. egyéb oktatást. Az Önkormin? Hol pontosabban? Köszi.
2023. okt. 3. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg iparkamara tud ebben még segíteni.
2023. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4: Nekünk a kerületi okmányirodában kell kiváltani az e.v.-t.

Az msn az nem végzettségköteles.

2023. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szép napot mindenkinek.
2023. okt. 17. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!