Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kifizeted a kötelezőket(rez...

Ha kifizeted a kötelezőket(rezsi kocsi megtakaritas csekkek biztositas ha van)hány hètig elèg a fizetesed?

Figyelt kérdés
Nyilván azok érdekelnek akik önálloan élnek vagy albérletben.

#hány hétig elég
2023. szept. 13. 07:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%
Én szoftverfejlesztő vagyok, Ő pedig projekt manager.
2023. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
75%

A hónap utolsó 7-10 napjára már rendszerint nem marad egy fillérem se.

Átlagbér +60 ezer körüli a nettóm, plusz kafi, miegymás.

És igen, fenntarthatatlan az életvitelem, meg el is vagyok adósodva, azért költök ennyit.

Ha ezek nem lennének, 300 alatt lennének a költéseim.

Ahhoz viszont olyan életvitel kellene amihez a havi 190 nettó dukál.

Akkor már inkább ez.

De megoldódó-félben a dolog ugyanis kirúgtak 😅

Ha nem találok hasonló "jól" fizető munkát, marad a nettó 190-es fizu meg a nettó 300-as élet.

Na akkor lesz itt b.zmeg.

Azért írtam, mert ilyen is van.

2023. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
28%

"Aki meg milliokat keres azoknak meg mondjuk házhitele van meg 2 kocsija meg 3 gyereke."

Vagy nem. 1,2 millió a nettóm. Nincs házam, csak egy felújított panellakásom. Nincs 2 kocsim, csak egy kis városi autó. Nincs gyerekem, csak feleségem és egy kutyám.

2023. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
91%

"En megkapum a fizum első a csekkek aztan ami maraf abbol élek es soha nem elég"


Ha így írnék "magyarul", akkor nálam is a csekkek lennének az elsők.


Ám, nálam az első, hogy a megtakarításnak szánt összeget eljuttatom az azt megillető helyre. Utána jönnek csak a csekkek és a bevásárlás. Ami a hó végén marad, az is megy a megtakarítási számlára.


Szóval, nálad az lehet a hiba, hogy a fontos dolgokat kihagyod, a kevésbé fontosakat pedig első helyre teszed.

2023. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
25%

7# "az nem egyenlő a mamhotellel"


az első 9 hónap a MamaHotel ??

2023. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem albérletben élek, mert nem látom túl sok értelmét.

Egy nagy családiházban élek, ami több szintes. Én és a barátnőm az alsó szinten, az első emeleten, a testvérem és a férje. A felsőszinten meg a szülök. A rezsit közösen fizetjük. A kajáról mindenki maga gondoskodik, mert minden szinten van konyha. Én és a barátnőm havonta, 80-150 ezer tudunk megtakarítani.

2023. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
36, és ha lerobban valami a házban? Tetőcsere meg ilyenek? Ha a szülők/másik tesó fizeti akkor nyilván jó buli... nektek 🤣
2023. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

37,


Tetőcsere nem egy gyakori jelenség egy házon. Az én házam 1980-ban épült, még nem kellett cserélni rajta. Jövőre sem fog kelleni.


Ha bármi "lerobban", az általában olyan összegbe kerül, ami osztható hárommal. Általában minden összeg osztható hárommal. Legfeljebb nem egész szám lesz az eredmény. Már ha jól emlékszem, kedvenc matektanárom valami ilyesmit mondott, amit a matekszakkörön megerősített.

2023. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

36-as vagyok.


A amiben élünk 1930 épült, és jobb állapotban van mint a legtöbb újépítésű ház. Ebből még nem spórolták ki az anyagot!

10 éve az ingatlan átesett egy komoly felújításon, így elég sokáig nem kell hozzá nyúlni. A tető is remekül van!


37-es, menjél máshova Trollkodni.

2023. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Szuper, ha így tényleg jobban megéri mint kivenni egy lakást, akkor hajrá. Nem trollkodok, csak éreztem némi ellentmondást.
2023. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!