Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy cégnél mennyi idő után...

Egy cégnél mennyi idő után cserélik le a vezérigazgatót, vezetőt stb., ha látják, hogy rossz döntéseket hoz, veszélyezteti a cég működését?

Figyelt kérdés
Kivárják a következő esedékes "közgyűlést", és addig azt csinál, amit akar, vagy rendkívüli úton mihamarabb lecserélik?
2023. szept. 6. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De hogy tud valaki ennyire ostobaságot kérdezni, magyarázza már meg nekem valaki.
2023. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kérdező "kérdés fétises". Arra izgul fel, hogy kiír egy kérdést és vitatkozik. Sajnos arra már nincs esze, hogy felkeressen ezzel egy szakembert. Rajta röhög a gyakori népe, de ez sem zavarja.


Egyértemű és világos választ adtam neki, de nem tudja elfogadni. Válasz: "lehet akár holnap, de akár 30 év múlva"

Szegényke nem fogja fel, hogy a kérdésére nem lehet egy napra pontos választ adni. Én csak azért válaszolok neki, hogy tudjon még írogatni ide és meg legyen az élvezete. Ritka jólelkű ember vagyok, hogy segítek a mentális problémákkal küzdő kérdezőkön. Sajnos már Lipótmező bezárt. :)

2023. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12: Még jó, hogy te itt vagy, és szórakoztatsz. :D
2023. szept. 6. 18:55
 14/15 anonim ***** válasza:
De mi ez? Troll? Bolond? Gyakoris alkalmazott? Vagy szimplán csak végtelenül ostoba? Azért én nagyon kíváncsi lennék.
2023. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 az osszes egyben.
2023. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!