Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért váltott át a zooplus a...

Miért váltott át a zooplus a bevált futárcégekről erre a samedayre? Szeretek onnan rendelni, de ha így megy tovább máshonnan fogok. Érdekes a DHL olaszországból 2 nap alatt kihozza a cuccot itt meg megy a bohóckodás.

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem rendesen megérkezett a Sameday-el is. Most 1.-én leadtam a rendelést, 3.-án megjött. Max annyi, hogy a GLS megad egy tól-ig intervallumot, hogy mikor érkezik a csomag, a Sameday meg csak annyit, hogy "a mai napon". Nekem mondjuk tökmindegy, mert itthonról dolgozok.
2023. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megjött nekem is csak sokkal gördülékenyebb volt nem kellett itthon kuksolni egész nap. :D


Bár mindig jobb mint aki a Telekomnak szállít na az a nagyon alja.

2023. aug. 7. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

En regota rendelek toluk. Altalaban nincs is semmi gond.

De miota valtottak sokkal lasubb. Most pl mar 4 napja nem kepesek feladni sem a csomagjaimat.

Plusz miutan majd egyszer valamikor feladtak meg a szallitas..

altalaban a rendelestol szamitva 1-2 nap alatt feladtak eddig. Mindig ugy kalkulaltunk, het elejen leadtuk het vegen itt volt.

Raadasul eleg nagy tetelekben szoktunk rendelni, havi adagot tobb allatnak, tobb csomag jon.

Most vallszinuleg kenytelen leszek mashol is vasarolni mert ki tudja mikor er ide ha meg fel sem adtak 4 nap alatt. Ami plusz koltseg.

Ez igy mar nem lesz tul jo buli anyagilag.

Lehet, hogy majd keresek mast inkabb. Ez igy megbizhatatlan. Pedig vagy 10-15 eve rendelek toluk.

2023. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most megint GLS-el küldték, pénteken rendeltem, kedden megjött. Igaz elcseréltek egy tételt, szóval azért nem tökéletes.
2023. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 1 hete, hogy leadtam a rendelést. 4 csomagom lesz. Ebből ma ért ide 1!
2023. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!